IPC2B18SS-ADF40K-I1 - 8MPx IP kamera Uniview, 4mm / 88°
1/2.8" CMOS senzor, 8MPx 3840x2160p, 30fps, F1.6, 0.002lux, Smart IR do 80m, H.265, Ultra265, H264, MJPEG, 130dB WDR, LightHunter, Smart videoanalýzy (Deep Learning, SIP=Smart Intrusion Prevention pre klasifikáciu objektov), ROI, koridor formát, slot na microSD kartu do 512GB, IK10 ochrana, IP67 krytie, 2D a 3D DNR, prepäťová ochrana 4kV. Pokračovať
Popis produktu
- 1/2.8" CMOS senzor
- 8MPx 3840×2160p
- 30fps
- F1.6
- 0.002lux - LIGHTHUNTER
- Smart IR do 80m
- H.265, Ultra265, H264, MJPEG
- 130dB WDR
- 2.8mm=97.5° / 4mm=88.4°
- Smart videoanalýzy (Deep Learning, SIP=Smart Intrusion Prevention pre klasifikáciu objektov)
- ROI
- koridor formát 9:16
- microSD slot do 512GB
- IP67 krytie
- 1 alarmový vstup a 1 výstup
- 1 zvukový vstup a 1 výstup
- 2D a 3D DNR
- prepäťová ochrana 4kV
- ONVIF (S, G, T), API, SDK
UDALOSTI
- prekročenie čiary (podpora filtrovania falošných poplachov a klasifikácie ľudí, nemotorových vozidiel a vozidiel)
- narušenie oblasti (podpora filtrovania falošných poplachov a klasifikácie ľudí, nemotorových vozidiel a vozidiel)
- detekcia vstupu do oblasti (podpora filtrovania falošných poplachov a klasifikácie ľudí, nemotorových vozidiel a vozidiel)
- detekcia výstupu z oblasti (podpora filtrovania falošných poplachov a klasifikácie ľudí, nemotorových vozidiel a vozidiel)
- detekcia pohybu
- ultra motion detection
- sabotáž
- detekcia zvuku
- ponechanie objektu
- zmiznutie objektu
- SIP Smart Intrusion Prevention s vyhľadávaním farieb
- počítanie toku ľudí a monitorovanie hustoty davu
Na stiahnutie
| Výrobca: | UNIVIEW |
| Produktová séria: | UNV PRIME |
| Modelový rad: | Prime II |
| Prevedenie - typ: | Tubus |
| Technológia: | IP |
| Záruka: | 3 roky |
| Senzor ['']: | 1/2.8'' progressive scan CMOS |
| Rozlíšenie [Mpx]: | 8 Mpx |
| Rozlíšenie (detail) [px]: | 3840 × 2160 px |
| Frame rate [fps]: | 30 |
| Citlivosť [lux]: | 0.002 |
| WDR: | 130dB True WDR |
| Pomer strán obrazu: | 16 : 9 |
| Počet streamov: | 3 |
| Kódovanie videa: | H264, H265, Ultra 265, MJPEG |
| Typ objektívu: | Fix 4 mm |
| Ohnisková vzdialenosť [mm]: | 4 |
| Clona (F): | F 1.6 |
| Horizontálny záber [°]: | 88,35° |
| Vertikálny záber [°]: | 49,61° |
| Optický zoom [×]: | Nie (iba digitálny) |
| Typ prísvitu: | IR infra red |
| Dosah IR prísvitu [m]: | 80 m |
| Výstražné blikanie pri poplachu: | NIE |
| Vstavaný mikrofón: | ÁNO |
| Vstavaný reproduktor: | NIE |
| Obojsmerná audiokomunikácia: | NIE |
| Zvuková výstraha: | NIE |
| Audio vstupy a výstupy: | 1 vstup / 1 výstup |
| Mobilná aplikácia: | UNV-Link (iOS, Android) - end user, UNV-Link Pro (iOS, Android) - installer |
| PC VMS softvér: | UNV EZStation (Windows, Mac) |
| PC tool softvér: | UNV EZTools (Windows) |
| Web server: | ÁNO |
| Východzie prihlásenie: | admin / 123456 (zariadenie vyzve na zmenu hesla pri prvom prihlásení) |
| Východzia IP adresa: | 192.168.1.13 (DHCP klient zapnutý) |
| Porty: | UNV: 80 (HTTP aj pracovný), 443 (HTTPS), 554 (RTSP) |
| RTSP prístup: | UNV IPC Main stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s0/live, UNV IPC Sub stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s1/live |
| Integrácia so zariadeniami: | ONVIF (profily podľa datasheetu a FW), API, SDK |
| AI analýza: | Uniview SIP (Smart Intrusion Prevention) |
| Ochrana perimetra: | Prekročenie čiary, Narušenie oblasti, Vstup do regiónu, Výstup z regiónu |
| Základná detekcia: | Pohybová detekcia, Ultra Motion Detection, Detekcia sabotáže, Strata videa, Detekcia zvuku |
| Pokročilá analýza: | Počítanie ľudí, Monitorovanie hustoty davu, Zanechanie objektu, Zmiznutie objektu |
| Ethernet: | 1 × RJ45 10/100 M Base-TX Ethernet |
| Bezdrôtová sieť: | NIE |
| Alarmové vstupy / výstupy: | 1 vstup / 1 výstup |
| Podpora MicroSD: | 512 GB |
| Resetovacie tlačidlo: | Nie |
| Napájanie: | PoE 802.3af - do 15.4W, 12V DC (Ø 5.5 mm) |
| Maximálna spotreba (W): | 10.5 |
| Odolnosť: | Krytie IP67 |
| Farba: | BIELA |
| Materiál: | Kov |
| Rozmery (mm) | 269 × 96 × 82 mm |
| Hmotnosť (g) | 860 |