IPC3614LE-ADF28KC-DL - 4MPx IP kamera Uniview, 2.8mm / 97°
IPC3614LE-ADF28KC-DL SKU: 00003#S06#SK#1 Výrobca: UNIVIEW TECHNOLOGIES
1/3" CMOS senzor, 4MPx 2688x1520p, 25fps, F1.6, Dual-Light hybridný prísvit do 30m, 0.003 lux, 120dB WDR, vstavaný mikrofón a reproduktor. PoE napájanie a napájanie 12V DC, microSD slot do 512GB. Pohybová detekcia, prekročenie čiary, detekcia vniknutia, Ultra Motion Detection pre analýzu objektov v obraze spĺňajúcich požadované atribúty (človek, vozidlo), koridor formát 9:16, IP67. Pokračovať
Popis produktu
  • 1/3" CMOS senzor
  • 4MPx 2688x1520p
  • 25fps
  • F1.6
  • Dual-Light hybridný prísvit do 30m
  • 0.003 lux
  • 120dB WDR
  • vstavaný mikrofón
  • reproduktor
  • PoE napájanie a napájanie 12V DC
  • microSD slot do 512GB
  • ONVIF protokol (S, G, T) pre prepojenie so zariadeniami 3. strán
  • Ultra Motion Detection pre analýzu objektov v obraze spĺňajúcich požadované atribúty
UDALOSTI
  • prekročenie čiary (na základe ľudského tela)
  • vniknutie (na základe ľudského tela)
  • pohybová detekcia
  • Ultra Motion Detection
  • sabotáž
Výrobca: UNIVIEW
Produktová séria: UNV EASY
Modelový rad: EasyStar
Prevedenie - typ: Turret
Technológia: IP
Záruka: 3 roky
Obraz a video
Senzor ['']: 1/3.0'' progressive scan CMOS
Rozlíšenie [Mpx]: 4 Mpx
Rozlíšenie (detail) [px]: 2688 × 1520 px
Frame rate [fps]: 25
Citlivosť [lux]: 0.003
WDR: 120dB True WDR
Pomer strán obrazu: 16 : 9
Počet streamov: 2
Kódovanie videa: H264, H265, Ultra 265, MJPEG
Objektív
Typ objektívu: Fix 2.8 mm
Ohnisková vzdialenosť [mm]: 2.8
Clona (F): F 1.6
Horizontálny záber [°]: 97,0°
Vertikálny záber [°]: 52,2°
Optický zoom [×]: Nie (iba digitálny)
Prísvit
Typ prísvitu: HybridLight (IR + White)
Dosah IR prísvitu [m]: 30 m
Dosah bieleho prísvitu [m]: 30 m
Výstražné blikanie pri poplachu: ÁNO - biely prísvit
Audio
Vstavaný mikrofón: ÁNO
Vstavaný reproduktor: ÁNO
Obojsmerná audiokomunikácia: ÁNO
Zvuková výstraha: ÁNO
Audio vstupy a výstupy: Nie
Inteligentné
Ochrana perimetra: Prekročenie čiary, Narušenie oblasti
Bezdrôtová sieť: NIE
Alarmové vstupy / výstupy: Nie
Podpora MicroSD: 512 GB
Všeobecné
Resetovacie tlačidlo: Áno
Napájanie: PoE 802.3af - do 15.4W
Maximálna spotreba (W): 8
Odolnosť: Krytie IP67
Farba: BIELA
Materiál: Kov + plast
Rozmery (mm) Ø118 x 96 mm