IPC3614LB-AF28K-DL - 4MPx IP kamera Uniview, 2.8mm / 97°
1/3" CMOS senzor, 4MPx 2688x1520p, 25fps, F1.6, Dual-Light hybridný prísvit do 30m, 0.01 lux, digital WDR, vstavaný mikrofón. PoE napájanie a napájanie 12V DC, microSD slot do 512GB. Pohybová detekcia, prekročenie čiary, detekcia vniknutia, Ultra Motion Detection pre analýzu objektov - človek / vozidlo, koridor formát 9:16, IP67. Pokračovať
Popis produktu
- jednoduchá lacná IP kamera produktového radu EasyBASIC so základnými obrazovými parametrami a najzákladnejšou inteligenciou
- 1/3" CMOS senzor
- 4MPx 2688x1520p
- 25fps
- F1.6
- Dual-Light hybridný prísvit do 30m
- 0.01 lux
- digital WDR
- vstavaný mikrofón
- PoE napájanie a napájanie 12V DC
- microSD slot do 512GB
- ONVIF protokol (S, G, T) pre prepojenie so zariadeniami 3. strán
- Ultra Motion Detection pre analýzu objektov - človek / vozidlo
UDALOSTI
- pohybová detekcia
- Ultra Motion Detection
- sabotáž
- detekcia zvuku
Na stiahnutie
| Výrobca: | UNIVIEW |
| Produktová séria: | UNV EASY |
| Modelový rad: | EasyBasic |
| Prevedenie - typ: | Turret |
| Technológia: | IP |
| Záruka: | 3 roky |
| Senzor ['']: | 1/3.0'' progressive scan CMOS |
| Rozlíšenie [Mpx]: | 4 Mpx |
| Rozlíšenie (detail) [px]: | 2688 × 1520 px |
| Frame rate [fps]: | 25 |
| Citlivosť [lux]: | 0.01 |
| WDR: | Digital WDR |
| Pomer strán obrazu: | 16 : 9 |
| Počet streamov: | 2 |
| Kódovanie videa: | H264, H265, Ultra 265, MJPEG |
| Typ objektívu: | Fix 2.8 mm |
| Ohnisková vzdialenosť [mm]: | 2.8 |
| Clona (F): | F 1.6 |
| Horizontálny záber [°]: | 97,0° |
| Vertikálny záber [°]: | 52,2° |
| Optický zoom [×]: | Nie (iba digitálny) |
| Typ prísvitu: | HybridLight (IR + White) |
| Dosah IR prísvitu [m]: | 30 m |
| Dosah bieleho prísvitu [m]: | 30 m |
| Výstražné blikanie pri poplachu: | ÁNO - biely prísvit |
| Vstavaný mikrofón: | ÁNO |
| Vstavaný reproduktor: | NIE |
| Obojsmerná audiokomunikácia: | NIE |
| Zvuková výstraha: | NIE |
| Audio vstupy a výstupy: | Nie |
| Mobilná aplikácia: | UNV-Link (iOS, Android) - end user, UNV-Link Pro (iOS, Android) - installer |
| PC VMS softvér: | UNV EZStation (Windows, Mac) |
| PC tool softvér: | UNV EZTools (Windows) |
| Web server: | ÁNO |
| Východzie prihlásenie: | admin / 123456 (zariadenie vyzve na zmenu hesla pri prvom prihlásení) |
| Východzia IP adresa: | 192.168.1.13 (DHCP klient zapnutý) |
| Porty: | UNV: 80 (HTTP aj pracovný), 443 (HTTPS), 554 (RTSP) |
| RTSP prístup: | UNV IPC Main stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s0/live, UNV IPC Sub stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s1/live |
| Integrácia so zariadeniami: | ONVIF (profily podľa datasheetu a FW), API, SDK |
| Základná detekcia: | Pohybová detekcia, Ultra Motion Detection, Detekcia sabotáže, Detekcia zvuku |
| Ethernet: | 1 × RJ45 10/100 M Base-TX Ethernet |
| Bezdrôtová sieť: | NIE |
| Alarmové vstupy / výstupy: | Nie |
| Podpora MicroSD: | 512 GB |
| Resetovacie tlačidlo: | Nie |
| Napájanie: | PoE 802.3af - do 15.4W |
| Maximálna spotreba (W): | 2.8 |
| Odolnosť: | Krytie IP67 |
| Farba: | BIELA |
| Materiál: | Kov + plast |
| Rozmery (mm) | Ø118 x 96 mm |
| Hmotnosť (g) | 290 |