IPC3614SS-ADF28K-I1 - 4MPx IP kamera Uniview, 2.8mm / 98°
4MPx 2688x1520p, 30fps, Smart IR do 40m, F1.6, mikrofón. Klasifikácia cieľov (SIP Smart intrusion Prevention), UMD a zber atribútov s načítaním farieb. 130dB WDR, ASM Auto Scene Match (len WDR), koridor mód 9:16, IP67, MicroSD do 512GB, PoE. Pokračovať
Cena na vyžiadanie
Na objednávku
Informovať sa v obchode
Popis produktu
Parametre
- rozlíšenie: 4MPx 2688x1520p
- snímací senzor: 1/3" CMOS pre vysokokvalitný obraz
- snímkovanie: 30 fps
- citlivosť: 0.002 lux (F1.0 AGC ON)
- clona: F1.6
- pomer strán: 16:9
- horizontálny pozorovací uhol: 97.7°
- vertikálny pozorovací uhol: 52.7°
- Klasifikácia cieľov SIP: Smart Intrusion Prevention pre vyvolanie poplachov iba objektmi spĺňajúcimi požadované atribúty - SIP odfiltruje falošné poplachy
- typy cieľov pre SIP: ľudia, motorové vozidlá, nemotorové vozidlá
- vstavaný mikrofón: áno
- dosah IR prísvitu: 40m
- WDR: 130dB
- ASM: áno, len pre WDR
- koridor mód 9:16: áno
- krytie: IP67
- slot na pamäťovú kartu: MicroSD do 512GB
- sieťové úložisko: ANR, NAS
- rozsah pracovných teplôt: od -30° do +60°C
- materiál tela: kov
- napájanie: PoE 802.3af a 12V DC
- spotreba (max.): 6.5W
- prepäťová ochrana: 4kV
- rozmery: Φ129 x 110mm
- hmotnosť: 430g
Základné udalosti
- detekcia pohybu
- ultra detekcia pohybu
- sabotáž videa
- detekcia zvuku
Udalosti s podporou klasifikácie cieľov SIP (Smart Intrusion Prevention)
- prekročenie čiary
- narušenie oblasti
- vstup do oblasti
- opustenie oblasti
Zbierka atribútov
- SIP s načítaním farieb
Štatistické analýzy
- počítanie ľudí
- počítanie toku ľudí
- monitorovanie hustoty davu
AcuSearch vyhľadávanie v PRIME NVR novej generácie
Na stiahnutie
Kategória
| Výrobca: | UNIVIEW |
| Produktová séria: | UNV PRIME |
| Modelový rad: | Prime II |
| Prevedenie - typ: | Turret |
| Technológia: | IP |
| Záruka: | 3 roky |
Obraz a video
| Senzor ['']: | 1/3.0'' progressive scan CMOS |
| Rozlíšenie [Mpx]: | 4 Mpx |
| Rozlíšenie (detail) [px]: | 2688 × 1520 px |
| Frame rate [fps]: | 30 |
| Citlivosť [lux]: | 0.002 |
| WDR: | 130dB True WDR |
| Pomer strán obrazu: | 16 : 9 |
| Počet streamov: | 3 |
| Kódovanie videa: | H264, H265, Ultra 265, MJPEG |
Objektív
| Typ objektívu: | Fix 2.8 mm |
| Ohnisková vzdialenosť [mm]: | 2.8 |
| Clona (F): | F 1.6 |
| Horizontálny záber [°]: | 97.7 |
| Vertikálny záber [°]: | 52.7 |
| Optický zoom [×]: | Nie (iba digitálny) |
Prísvit
| Typ prísvitu: | IR infra red |
| Dosah IR prísvitu [m]: | 40 m |
| Výstražné blikanie pri poplachu: | NIE |
Audio
| Vstavaný mikrofón: | ÁNO |
| Vstavaný reproduktor: | NIE |
| Obojsmerná audiokomunikácia: | NIE |
| Zvuková výstraha: | NIE |
| Audio vstupy a výstupy: | Nie |
Softvér
| Mobilná aplikácia: | UNV-Link (iOS, Android) - end user, UNV-Link Pro (iOS, Android) - installer |
| PC VMS softvér: | UNV EZStation (Windows, Mac) |
| PC tool softvér: | UNV EZTools (Windows) |
| Web server: | ÁNO |
| Východzie prihlásenie: | admin / 123456 (zariadenie vyzve na zmenu hesla pri prvom prihlásení) |
| Východzia IP adresa: | 192.168.1.13 (DHCP klient zapnutý) |
| Porty: | UNV: 80 (HTTP aj pracovný), 443 (HTTPS), 554 (RTSP) |
| RTSP prístup: | UNV IPC Main stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s0/live, UNV IPC Sub stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s1/live |
| Integrácia so zariadeniami: | ONVIF (profily podľa datasheetu a FW), API, SDK |
Inteligentné
| AI analýza: | Uniview SIP (Smart Intrusion Prevention) |
| Ochrana perimetra: | Prekročenie čiary, Narušenie oblasti, Vstup do regiónu, Výstup z regiónu |
| Základná detekcia: | Pohybová detekcia, Ultra Motion Detection, Detekcia sabotáže, Detekcia zvuku |
| Pokročilá analýza: | Počítanie ľudí, Monitorovanie hustoty davu |
Konektivita
| Ethernet: | 1 × RJ45 10/100 M Base-TX Ethernet |
| Bezdrôtová sieť: | NIE |
| Alarmové vstupy / výstupy: | Nie |
| Podpora MicroSD: | 512 GB |
Všeobecné
| Resetovacie tlačidlo: | Nie |
| Napájanie: | PoE 802.3af - do 15.4W, 12V DC (Ø 5.5 mm) |
| Maximálna spotreba (W): | 6.5 |
| Odolnosť: | Krytie IP67 |
| Farba: | BIELA |
| Materiál: | Kov + plast |
| Rozmery (mm) | Ø129 x 110 mm |
| Hmotnosť (g) | 430 |