IPC3618SB-ADF40KMC-I0 - 8MPx IP kamera Uniview, 4mm / 88°
1/2.8" CMOS senzor s progresívnym skenovaním, 8MPx 3840x2160p, 20fps, F1.6, vstavaný mikrofón, vstavaný reproduktor, Deep-Learning, 120dB WDR, hybridný prísvit - Smart IR do 30m + biely prísvit do 30m, PoE napájanie, napájanie 12V DC, koridor mód 9:16, IP67, microSD do 512GB, kov. Biely prísvit umožňuje farebný obraz v noci, prepnutie IR na biely prísvit alebo výstražné blikanie pri poplachu. SIP a UMD. Pokračovať
Popis produktu
- 1/2.8" CMOS senzor s progresívnym skenovaním
- 8MPx 3840x2160p
- 20fps
- F1.6
- vstavaný mikrofón
- vstavaný reproduktor
- Deep-Learning
- 120dB WDR
- Hybridný prísvit - Smart IR do 30m + biely prísvit do 30m
- PoE napájanie
- napájanie 12V DC
- koridor mód 9:16
- IP67
- microSD do 512GB
- kovové telo
- ONVIF (S, G, T, M)
- SIP - Smart Intrusion Prevention a UMD - Ultra Motion Detection pre pokročilú analýzu objektov v obraze
- Biely prísvit umožňuje farebný obraz v noci, prepnutie IR na biely prísvit alebo výstražné blikanie pri poplachu.
UDALOSTI
- prekročenie čiary (podpora filtrovania falošných poplachov a klasifikácie ľudí, nemotorových vozidiel a vozidiel)
- narušenie oblasti (podpora filtrovania falošných poplachov a klasifikácie ľudí, nemotorových vozidiel a vozidiel)
- detekcia vstupu do oblasti (podpora filtrovania falošných poplachov a klasifikácie ľudí, nemotorových vozidiel a vozidiel)
- detekcia výstupu z oblasti (podpora filtrovania falošných poplachov a klasifikácie ľudí, nemotorových vozidiel a vozidiel)
- detekcia pohybu
- ultra motion detection
- sabotáž
- detekcia zvuku
Na stiahnutie
| Výrobca: | UNIVIEW |
| Produktová séria: | UNV PRIME |
| Modelový rad: | Prime I |
| Prevedenie - typ: | Turret |
| Technológia: | IP |
| Záruka: | 3 roky |
| Senzor ['']: | 1/2.8'' progressive scan CMOS |
| Rozlíšenie [Mpx]: | 8 Mpx |
| Rozlíšenie (detail) [px]: | 3840 × 2160 px |
| Frame rate [fps]: | 20 |
| Citlivosť [lux]: | 0.0025 |
| WDR: | 120dB True WDR |
| Pomer strán obrazu: | 16 : 9 |
| Počet streamov: | 3 |
| Kódovanie videa: | H264, H265, Ultra 265, MJPEG |
| Typ objektívu: | Fix 4 mm |
| Ohnisková vzdialenosť [mm]: | 4 |
| Clona (F): | F 1.6 |
| Horizontálny záber [°]: | 87.5° |
| Vertikálny záber [°]: | 46.3° |
| Optický zoom [×]: | Nie (iba digitálny) |
| Typ prísvitu: | HybridLight (IR + White) |
| Dosah IR prísvitu [m]: | 30 m |
| Dosah bieleho prísvitu [m]: | 30 m |
| Výstražné blikanie pri poplachu: | ÁNO - biely prísvit |
| Vstavaný mikrofón: | ÁNO |
| Vstavaný reproduktor: | ÁNO |
| Obojsmerná audiokomunikácia: | ÁNO |
| Zvuková výstraha: | ÁNO |
| Audio vstupy a výstupy: | Nie |
| Mobilná aplikácia: | UNV-Link (iOS, Android) - end user, UNV-Link Pro (iOS, Android) - installer |
| PC VMS softvér: | UNV EZStation (Windows, Mac) |
| PC tool softvér: | UNV EZTools (Windows) |
| Web server: | ÁNO |
| Východzie prihlásenie: | admin / 123456 (zariadenie vyzve na zmenu hesla pri prvom prihlásení) |
| Východzia IP adresa: | 192.168.1.13 (DHCP klient zapnutý) |
| Porty: | UNV: 80 (HTTP aj pracovný), 443 (HTTPS), 554 (RTSP) |
| RTSP prístup: | UNV IPC Main stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s0/live, UNV IPC Sub stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s1/live |
| Integrácia so zariadeniami: | ONVIF (profily podľa datasheetu a FW), API, SDK |
| AI analýza: | Uniview SIP (Smart Intrusion Prevention) |
| Ochrana perimetra: | Prekročenie čiary, Narušenie oblasti, Vstup do regiónu, Výstup z regiónu |
| Základná detekcia: | Pohybová detekcia, Ultra Motion Detection, Detekcia sabotáže, Detekcia zvuku |
| Pokročilá analýza: | Počítanie ľudí, Monitorovanie hustoty davu |
| Ethernet: | 1 × RJ45 10/100 M Base-TX Ethernet |
| Bezdrôtová sieť: | NIE |
| Alarmové vstupy / výstupy: | Nie |
| Podpora MicroSD: | 512 GB |
| Resetovacie tlačidlo: | Nie |
| Napájanie: | PoE 802.3af - do 15.4W, 12V DC (Ø 5.5 mm) |
| Maximálna spotreba (W): | 8 |
| Odolnosť: | Krytie IP67 |
| Farba: | BIELA |
| Materiál: | Kov |
| Rozmery (mm) | Ø111 x 95 mm |
| Hmotnosť (g) | 450 |