IPC3618SE-ADF28KM-WL-I0 - 8MPx IP kamera Uniview, 2.8mm / 107°
IPC3618SE-ADF28KM-WL-I0 SKU: 10044#S06#SK#1 Výrobca: UNIVIEW TECHNOLOGIES
1/2.8" CMOS senzor, 8MPx 3840x2160p, 20fps, F1.0, biely prísvit do 30m, ColorHunter, 0.0005 lux, vstavaný mikrofón, Deep-Learning, 120dB WDR, PoE, 12V DC, koridor mód 9:16, IP67, microSD do 512GB, kov, prepäťová ochrana 4kV, spotreba max. 8W. SIP - Smart Intrusion Prevention a UMD - Ultra Motion Detection pre pokročilú analýzu objektov v obraze, ONVIF (S, G, T, M). Pokračovať
Popis produktu
  • 1/2.8" CMOS senzor
  • 8MPx 3840x2160 pixelov
  • 20fps
  • F1.0
  • biely prísvit do 30m
  • ColorHunter
  • 0.0005 lux
  • vstavaný mikrofón
  • Deep-Learning
  • 120dB WDR
  • PoE
  • koridor mód 9:16
  • IP67
  • microSD do 512GB
  • kovové telo
  • prepäťová ochrana 4kV
  • spotreba max. 8W
  • ONVIF (S, G, T, M)
UDALOSTI
  • detekcia pohybu
  • ultra motion detection
  • sabotáž
Výrobca: UNIVIEW
Produktová séria: UNV PRIME
Modelový rad: Prime III
Obraz a video
Senzor ['']: 1/2.8'' progressive scan CMOS
Rozlíšenie [Mpx]: 8 Mpx
Rozlíšenie (detail) [px]: 3840 × 2160 px
Frame rate [fps]: 20
Citlivosť [lux]: 0.0005
Objektív
Typ objektívu: Fix 2.8 mm
Ohnisková vzdialenosť [mm]: 2.8
Clona (F): F 1.0
Horizontálny záber [°]: 106,7°
Vertikálny záber [°]: 57,1°
Optický zoom [×]: Nie (iba digitálny)
Prísvit
Typ prísvitu: White biely
Dosah bieleho prísvitu [m]: 30 m
Výstražné blikanie pri poplachu: NIE
Audio
Vstavaný mikrofón: ÁNO
Vstavaný reproduktor: NIE
Obojsmerná audiokomunikácia: NIE
Zvuková výstraha: NIE
Audio vstupy a výstupy: Nie
Bezdrôtová sieť: NIE
Alarmové vstupy / výstupy: Nie
Podpora MicroSD: 512 GB
Všeobecné
Resetovacie tlačidlo: Nie
Napájanie: PoE 802.3af - do 15.4W, 12V DC (Ø 5.5 mm)
Maximálna spotreba (W): 8
Odolnosť: Krytie IP67
Farba: BIELA
Materiál: Kov
Rozmery (mm) Ø111 x 95 mm