IPC3624LE-ADF28K-WP - 4MPx IP kamera Uniview, 2.8mm / 110°
4MPx 2688x1520p, 25fps, 1/1.8" CMOS senzor, F1.0 clona pre prepustenie maximum svetla aj pri znížených svetelných podmienkach, 0.0003 lux, Colorhunter - 24-hodinový plne farebný obraz, OwlView Wise-ISP AI úprava obrazu, Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG, 120dB WDR, vstavaný mikrofón, biely prísvit do 30m, podpora MicroSD kariet do 512GB, IP67 krytie, PoE napájanie (IEEE 802.3af) alebo napájanie DC 12V±25%, ONVIF (S/G/T). Pokračovať
Popis produktu
- 1/1.8" CMOS senzor
- 4MPx 2688x1520p
- 25fps
- F1.0
- citlivosť iba 0.0003 lux
- Colorhunter technológia pre špičkový 24-hodinový plne farebný obraz
- OwlView Wise-ISP technológia pre AI optimalizáciu farieb, detailov a efektov rozmazania v scénach s extrémne slabým osvetlením
- biely prísvit do 30m pre plne farebný obraz v noci
- Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG
- 120dB WDR
- vstavaný mikrofón
- podpora MicroSD kariet do 512GB
- IP67 krytie
- PoE napájanie (IEEE 802.3af)
- napájanie DC 12V±25%
- ONVIF protokol pre pripojenie do systémov 3. výrobcov (Onvif S/G/T)
UDALOSTI
- pohybová detekcia
- ultra motion detection
- detekcia sabotáže
- detekcia zvuku
- detekcia vniknutia (s podporou detekcie ľudského tela a vozidla)
- detekcia prekročenia čiary (s podporou detekcie ľudského tela a vozidla)
Na stiahnutie
| Výrobca: | UNIVIEW |
| Produktová séria: | UNV EASY |
| Modelový rad: | EasyStar |
| Prevedenie - typ: | Turret |
| Technológia: | IP |
| Záruka: | 3 roky |
| Senzor ['']: | 1/1.8'' progressive scan CMOS |
| Rozlíšenie [Mpx]: | 4 Mpx |
| Rozlíšenie (detail) [px]: | 2688 × 1520 px |
| Frame rate [fps]: | 25 |
| Citlivosť [lux]: | 0.0003 |
| WDR: | 120dB True WDR |
| Pomer strán obrazu: | 16 : 9 |
| Počet streamov: | 2 |
| Kódovanie videa: | H264, H265, Ultra 265, MJPEG |
| Typ objektívu: | Fix 2.8 mm |
| Ohnisková vzdialenosť [mm]: | 2.8 |
| Clona (F): | F 1.0 |
| Horizontálny záber [°]: | 110,4° |
| Vertikálny záber [°]: | 60,5° |
| Optický zoom [×]: | Nie (iba digitálny) |
| Typ prísvitu: | White biely |
| Dosah bieleho prísvitu [m]: | 30 m |
| Výstražné blikanie pri poplachu: | NIE |
| Vstavaný mikrofón: | ÁNO |
| Vstavaný reproduktor: | NIE |
| Obojsmerná audiokomunikácia: | NIE |
| Zvuková výstraha: | NIE |
| Audio vstupy a výstupy: | Nie |
| Mobilná aplikácia: | UNV-Link (iOS, Android) - end user, UNV-Link Pro (iOS, Android) - installer |
| PC VMS softvér: | UNV EZStation (Windows, Mac) |
| PC tool softvér: | UNV EZTools (Windows) |
| Web server: | ÁNO |
| Východzie prihlásenie: | admin / 123456 (zariadenie vyzve na zmenu hesla pri prvom prihlásení) |
| Východzia IP adresa: | 192.168.1.13 (DHCP klient zapnutý) |
| Porty: | UNV: 80 (HTTP aj pracovný), 443 (HTTPS), 554 (RTSP) |
| RTSP prístup: | UNV IPC Main stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s0/live, UNV IPC Sub stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s1/live |
| Integrácia so zariadeniami: | ONVIF (profily podľa datasheetu a FW), API, SDK |
| Ochrana perimetra: | Prekročenie čiary, Narušenie oblasti |
| Základná detekcia: | Pohybová detekcia, Ultra Motion Detection, Detekcia sabotáže, Detekcia zvuku |
| Ethernet: | 1 × RJ45 10/100 M Base-TX Ethernet |
| Bezdrôtová sieť: | NIE |
| Alarmové vstupy / výstupy: | Nie |
| Podpora MicroSD: | 512 GB |
| Resetovacie tlačidlo: | Áno |
| Napájanie: | PoE 802.3af - do 15.4W, 12V DC (Ø 5.5 mm) |
| Maximálna spotreba (W): | 2.6 |
| Odolnosť: | Krytie IP67 |
| Farba: | BIELA |
| Materiál: | Kov + plast |
| Rozmery (mm) | Ø118 x 106 mm |
| Hmotnosť (g) | 480 |