IPC3624LE-ADF28K-WP - 4MPx IP kamera Uniview, 2.8mm / 110°
IPC3624LE-ADF28K-WP SKU: 00004#S06#SK#1 Výrobca: UNIVIEW TECHNOLOGIES
4MPx 2688x1520p, 25fps, 1/1.8" CMOS senzor, F1.0 clona pre prepustenie maximum svetla aj pri znížených svetelných podmienkach, 0.0003 lux, Colorhunter - 24-hodinový plne farebný obraz, OwlView Wise-ISP AI úprava obrazu, Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG, 120dB WDR, vstavaný mikrofón, biely prísvit do 30m, podpora MicroSD kariet do 512GB, IP67 krytie, PoE napájanie (IEEE 802.3af) alebo napájanie DC 12V±25%, ONVIF (S/G/T). Pokračovať
Popis produktu
  • 1/1.8" CMOS senzor
  • 4MPx 2688x1520p
  • 25fps
  • F1.0
  • citlivosť iba 0.0003 lux
  • Colorhunter technológia pre špičkový 24-hodinový plne farebný obraz
  • biely prísvit do 30m pre plne farebný obraz v noci
  • Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG
  • 120dB WDR
  • vstavaný mikrofón
  • podpora MicroSD kariet do 512GB
  • IP67 krytie
  • PoE napájanie (IEEE 802.3af)
  • napájanie DC 12V±25%
  • ONVIF protokol pre pripojenie do systémov 3. výrobcov (Onvif S/G/T)
UDALOSTI
  • pohybová detekcia
  • ultra motion detection
  • detekcia sabotáže
  • detekcia zvuku
  • detekcia vniknutia (s podporou detekcie ľudského tela a vozidla)
  • detekcia prekročenia čiary (s podporou detekcie ľudského tela a vozidla)
Na stiahnutie
Kategória
Výrobca: UNIVIEW
Produktová séria: UNV EASY
Modelový rad: EasyStar
Obraz a video
Senzor ['']: 1/1.8'' progressive scan CMOS
Rozlíšenie [Mpx]: 4 Mpx
Rozlíšenie (detail) [px]: 2688 × 1520 px
Frame rate [fps]: 25
Citlivosť [lux]: 0.0003
WDR: 120dB True WDR
Pomer strán obrazu: 16 : 9
Počet streamov: 2
Kódovanie videa: H264, H265, Ultra 265, MJPEG
Objektív
Typ objektívu: Fix 2.8 mm
Ohnisková vzdialenosť [mm]: 2.8
Clona (F): F 1.0
Horizontálny záber [°]: 110,4°
Vertikálny záber [°]: 60,5°
Optický zoom [×]: Nie (iba digitálny)
Prísvit
Typ prísvitu: White biely
Zvuková výstraha: NIE
Audio vstupy a výstupy: Nie
Inteligentné
Ochrana perimetra: Prekročenie čiary, Narušenie oblasti
Bezdrôtová sieť: NIE
Alarmové vstupy / výstupy: Nie
Resetovacie tlačidlo: Áno
Napájanie: PoE 802.3af - do 15.4W, 12V DC (Ø 5.5 mm)
Maximálna spotreba (W): 2.6
Odolnosť: Krytie IP67
Farba: BIELA
Materiál: Kov + plast
Rozmery (mm) Ø118 x 106 mm