IPC3634SE-ADF28K-WL-I0 - 4MPx IP kamera Uniview, 2.8mm / 110°
IPC3634SE-ADF28K-WL-I0 SKU: 10008#S06#SK#1 Výrobca: UNIVIEW TECHNOLOGIES
1/1.8" CMOS senzor, 4MPx 2688x1520p, 30fps, vstavaný mikrofón, Deep-Learning, 120dB WDR, biely prísvit do 30m, PoE napájanie + napájanie 12V DC, koridor mód 9:16, IP67, IK10 antivandal, microSD do 512GB, 0.0005 lux ColorHunter. Vďaka veľkému senzoru 1/1.8", bielemu prísvitu a prepracovanému objektívu kamera sníma farebne aj v noci a stačí jej pre kvalitný farebný obraz 24/7 minimum svetla. Pokračovať
Popis produktu
  • 1/1.8" senzor CMOS
  • 4MPx (2688x1520p)
  • 30fps
  • 0.0005 lux - ColorHunter
  • prísvit bielym svetlom do 30m
  • F1.0
  • vstavaný mikrofón
  • Ultra265, H.256, H.264, M.JPEG
  • 4kV prepäťová ochrana
  • 120dB WDR
  • zachytenie až 8 tvárí súčasne
  • PoE napájanie alebo 12V DC
  • microSD slot do 512GB
INTELIGENTNÉ DETEKCIE (SIP)
  • detekcia vniknutia
  • vstup do oblasti
  • opustenie oblasti
  • prekročenie čiary
ŠTATISTICKÉ ANALÝZY
  • počítanie ľudí
  • počítanie toku ľudí
  • monitorovanie hustoty davu
ZÁKLADNÉ DETEKCIE
  • pohybová detekcia
  • ultra motion detecion
  • sabotáž videa
  • detekcia zvuku
ROZMERY
Na stiahnutie
Kategória
Výrobca: UNIVIEW
Produktová séria: UNV PRIME
Modelový rad: Prime III
Obraz a video
Senzor ['']: 1/1.8'' progressive scan CMOS
Rozlíšenie [Mpx]: 4 Mpx
Rozlíšenie (detail) [px]: 2688 × 1520 px
Frame rate [fps]: 30
Citlivosť [lux]: 0.0005
Objektív
Typ objektívu: Fix 2.8 mm
Ohnisková vzdialenosť [mm]: 2.8
Clona (F): F 1.0
Horizontálny záber [°]: 110,4°
Vertikálny záber [°]: 88,2°
Optický zoom [×]: Nie (iba digitálny)
Prísvit
Typ prísvitu: White biely
Dosah bieleho prísvitu [m]: 30 m
Výstražné blikanie pri poplachu: NIE
Audio
Vstavaný mikrofón: ÁNO
Vstavaný reproduktor: NIE
Obojsmerná audiokomunikácia: NIE
Zvuková výstraha: NIE
Audio vstupy a výstupy: 1 vstup / 1 výstup
Bezdrôtová sieť: NIE
Alarmové vstupy / výstupy: 1 vstup / 1 výstup
Podpora MicroSD: 512 GB
Všeobecné
Resetovacie tlačidlo: Áno
Napájanie: PoE 802.3af - do 15.4W, 12V DC (Ø 5.5 mm)
Maximálna spotreba (W): Ø129 x 110 mm
Odolnosť: Krytie IP67, Ochrana IK10
Farba: BIELA
Materiál: Kov
Rozmery (mm) Ø129 x 110 mm