IPC6412LR-X16-VG - 2MPx IP PTZ kamera Uniview, 16x zoom, 5~80mm / 52°~5°
1/2.8" CMOS senzor, 4" PTZ, 2MPx 1920x1080p, 30fps. 0.003 lux - LightHunter. 16x zoom = 5~80mm = záber 51.7°-4.89°, Smart IR do 100m, 120dB WDR, 3 streamy videa, napájanie PoE+ 802.3at alebo 12V DC, Spotreba max. 20W, microSD slot do 512GB, presné a rýchle zaostrovanie, IP66, 6kV prepäťová ochrana, SIP + UMD analýzy Pokračovať
Popis produktu
- 1/2.8" CMOS senzor
- 4" PTZ
- 2MPx 1920x1080p
- 30fps
- 0.003 lux - LightHunter
- 16x zoom
- F1.7 - F2.8
- 5~80mm = 51.7° - 4.89°
- Smart IR do 100m
- 120dB WDR
- 3 streamy videa
- napájanie PoE+ 802.3at alebo 12V DC
- Spotreba max. 20W
- microSD slot do 512GB
- presné a rýchle zaostrovanie
- IP66
- 6kV prepäťová ochrana
- SIP + UMD analýzy
- "L" konzola na stenu v balení
UDALOSTI
- Prekročenie čiary (podpora filtrovania falošných poplachov a klasifikácie ľudí, nemotorových vozidiel a vozidiel)
- Narušenie oblasti (podpora filtrovania falošných poplachov a klasifikácie ľudí, nemotorových vozidiel a vozidiel)
- Vstup do regiónu (podpora filtrovania falošných poplachov a klasifikácie ľudí, nemotorových vozidiel a vozidiel)
- Výstup z regiónu (podpora filtrovania falošných poplachov a klasifikácie ľudí, nemotorových vozidiel a vozidiel)
- Pohybová detekcia
- Detekcia sabotáže
- Počítanie ľudí
- Monitorovanie hustoty davu
- Zanechanie objektu
- Zmiznutie objektu
Na stiahnutie
| Výrobca: | UNIVIEW |
| Produktová séria: | UNV EASY |
| Modelový rad: | EasyPTZ |
| Prevedenie - typ: | PTZ |
| Technológia: | IP |
| Záruka: | 3 roky |
| Senzor ['']: | 1/2.8'' progressive scan CMOS |
| Rozlíšenie [Mpx]: | 2 Mpx |
| Rozlíšenie (detail) [px]: | 1920 × 1080 px |
| Frame rate [fps]: | 30 |
| Citlivosť [lux]: | 0.003 |
| WDR: | 120dB True WDR |
| Pomer strán obrazu: | 16 : 9 |
| Počet streamov: | 3 |
| Kódovanie videa: | H264, H265, Ultra 265, MJPEG |
| Typ objektívu: | PTZ otočný so zoomom |
| Ohnisková vzdialenosť [mm]: | 5 - 80 |
| Clona (F): | F 1.7 |
| Horizontálny záber [°]: | 51.70° ~ 4.89° |
| Vertikálny záber [°]: | 30.49° ~ 2.75° |
| Optický zoom [×]: | 16 × |
| Typ prísvitu: | IR infra red |
| Dosah IR prísvitu [m]: | 100 m |
| Výstražné blikanie pri poplachu: | NIE |
| Vstavaný mikrofón: | NIE |
| Vstavaný reproduktor: | NIE |
| Obojsmerná audiokomunikácia: | NIE |
| Audio vstupy a výstupy: | Nie |
| Mobilná aplikácia: | UNV-Link (iOS, Android) - end user, UNV-Link Pro (iOS, Android) - installer |
| PC VMS softvér: | UNV EZStation (Windows, Mac) |
| PC tool softvér: | UNV EZTools (Windows) |
| Web server: | ÁNO |
| Východzie prihlásenie: | admin / 123456 (zariadenie vyzve na zmenu hesla pri prvom prihlásení) |
| Východzia IP adresa: | 192.168.1.13 (DHCP klient zapnutý) |
| Porty: | UNV: 80 (HTTP aj pracovný), 443 (HTTPS), 554 (RTSP) |
| RTSP prístup: | UNV IPC Main stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s0/live, UNV IPC Sub stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s1/live |
| Integrácia so zariadeniami: | ONVIF (profily podľa datasheetu a FW), API, SDK |
| AI analýza: | Uniview SIP (Smart Intrusion Prevention) |
| Ochrana perimetra: | Prekročenie čiary, Narušenie oblasti, Vstup do regiónu, Výstup z regiónu |
| Základná detekcia: | Pohybová detekcia, Detekcia sabotáže |
| Pokročilá analýza: | Počítanie ľudí, Monitorovanie hustoty davu, Zanechanie objektu, Zmiznutie objektu |
| Ethernet: | 1 × RJ45 10/100 M Base-TX Ethernet |
| Bezdrôtová sieť: | NIE |
| Alarmové vstupy / výstupy: | Nie |
| Podpora MicroSD: | 512 GB |
| Resetovacie tlačidlo: | Áno |
| Napájanie: | PoE+ 802.3at - do 30W |
| Maximálna spotreba (W): | 20 |
| Odolnosť: | Krytie IP66 |
| Farba: | BIELA |
| Materiál: | Kov + plast |
| Rozmery (mm) | Ø 162 x 293 mm |
| Hmotnosť (g) | 1790 |