IPC6612SR-X25-VG - 2MPx PTZ IP kamera Uniview, 5~125mm / 54°~2.7°
IPC6612SR-X25-VG SKU: 00107#S06#SK#1 EAN: 8594203433922 Výrobca: UNIVIEW TECHNOLOGIES
1/2.8" CMOS senzor, 2MPx 1920x1080, 30fps, 25x zoom, 54.4°-2.7°, 120dB WDR, IR 150m, PoE+ 802.3at napájanie alebo 12V DC, microSD slot do 512GB, presné a rýchle zaostrovanie, IP66, 6kV prepäťová ochrana, ONVIF, SIP. Pokračovať
Popis produktu
  • 1/2.8" CMOS senzor
  • 2MPx 1920x1080
  • 30fps
  • 0.001 lux - LightHunter
  • 25x zoom
  • F1,5 ~ F3,0
  • 54,37° ~ 2,68°
  • IR 150m
  • 120dB WDR
  • PoE+ 802.3at napájanie alebo 12V DC
  • spotreba max 25W
  • microSD slot do 512GB
  • presné a rýchle zaostrovanie
  • IP66
  • 6kV prepäťová ochrana
  • Deep-Learning
  • ONVIF (S, G, T)
  • SIP (Smart Intrusion Prevention) analýza
UDALOSTI
  • detekcia pohybu
  • detekcia sabotáže
  • detekcia zvuku
  • zmiznutie objektu
  • zanechanie objektu
  • počítanie toku ľudí
  • monitorovanie hustoty davu
Na stiahnutie
Kategória
Výrobca: UNIVIEW
Produktová séria: UNV PRIME
Modelový rad: PrimePTZ
Prevedenie - typ: PTZ
Technológia: IP
Záruka: 3 roky
Obraz a video
Senzor ['']: 1/2.8'' progressive scan CMOS
Rozlíšenie [Mpx]: 2 Mpx
Rozlíšenie (detail) [px]: 1920 × 1080 px
Frame rate [fps]: 30
Citlivosť [lux]: 0.001
WDR: 120dB True WDR
Pomer strán obrazu: 16 : 9
Počet streamov: 3
Kódovanie videa: H264, H265, Ultra 265, MJPEG
Objektív
Typ objektívu: PTZ otočný so zoomom
Ohnisková vzdialenosť [mm]: 5 ~ 125mm
Clona (F): F 1.5
Horizontálny záber [°]: 54,37° ~ 2,68°
Vertikálny záber [°]: 32,23° ~ 1,51°
Optický zoom [×]: 25 ×
Prísvit
Typ prísvitu: IR infra red
Dosah IR prísvitu [m]: 150 m
Výstražné blikanie pri poplachu: NIE
Audio
Vstavaný mikrofón: NIE
Vstavaný reproduktor: NIE
Obojsmerná audiokomunikácia: NIE
Zvuková výstraha: NIE
Audio vstupy a výstupy: 1 vstup / 1 výstup
Inteligentné
AI analýza: Uniview SIP (Smart Intrusion Prevention)
Ochrana perimetra: Prekročenie čiary, Narušenie oblasti, Vstup do regiónu, Výstup z regiónu
Základná detekcia: Pohybová detekcia, Detekcia sabotáže, Detekcia zvuku
Pokročilá analýza: Počítanie ľudí, Monitorovanie hustoty davu, Zanechanie objektu, Zmiznutie objektu
Konektivita
Ethernet: 1 × RJ45 10/100 M Base-TX Ethernet
Bezdrôtová sieť: NIE
Alarmové vstupy / výstupy: 2 vstupy / 1 výstup
Podpora MicroSD: 512 GB
Všeobecné
Resetovacie tlačidlo: Áno
Napájanie: PoE+ 802.3at - do 30W
Maximálna spotreba (W): 25
Odolnosť: Krytie IP66
Farba: BIELA
Materiál: Kov + plast
Rozmery (mm) Ø 220 x 370 mm