IPC6612SR-X25-VG - 2MPx PTZ IP kamera Uniview, 5~125mm / 54°~2.7°
1/2.8" CMOS senzor, 2MPx 1920x1080, 30fps, 25x zoom, 54.4°-2.7°, 120dB WDR, IR 150m, PoE+ 802.3at napájanie alebo 12V DC, microSD slot do 512GB, presné a rýchle zaostrovanie, IP66, 6kV prepäťová ochrana, ONVIF, SIP. Pokračovať
Cena na vyžiadanie
Na objednávku
Informovať sa v obchode
Popis produktu
- 1/2.8" CMOS senzor
- 2MPx 1920x1080
- 30fps
- 0.001 lux - LightHunter
- 25x zoom
- F1,5 ~ F3,0
- 54,37° ~ 2,68°
- IR 150m
- 120dB WDR
- PoE+ 802.3at napájanie alebo 12V DC
- spotreba max 25W
- microSD slot do 512GB
- presné a rýchle zaostrovanie
- IP66
- 6kV prepäťová ochrana
- Deep-Learning
- ONVIF (S, G, T)
- SIP (Smart Intrusion Prevention) analýza
UDALOSTI
- detekcia pohybu
- detekcia sabotáže
- detekcia zvuku
- zmiznutie objektu
- zanechanie objektu
- prekročenie čiary (podpora filtrovania falošných poplachov a klasifikácie ľudí, nemotorových vozidiel a vozidiel)
- narušenie oblasti (podpora filtrovania falošných poplachov a klasifikácie ľudí, nemotorových vozidiel a vozidiel)
- vstup do oblasti (podpora filtrovania falošných poplachov a klasifikácie ľudí, nemotorových vozidiel a vozidiel)
- opustenie oblasti (podpora filtrovania falošných poplachov a klasifikácie ľudí, nemotorových vozidiel a vozidiel)
- počítanie toku ľudí
- monitorovanie hustoty davu
Na stiahnutie
Kategória
| Výrobca: | UNIVIEW |
| Produktová séria: | UNV PRIME |
| Modelový rad: | PrimePTZ |
| Prevedenie - typ: | PTZ |
| Technológia: | IP |
| Záruka: | 3 roky |
Obraz a video
| Senzor ['']: | 1/2.8'' progressive scan CMOS |
| Rozlíšenie [Mpx]: | 2 Mpx |
| Rozlíšenie (detail) [px]: | 1920 × 1080 px |
| Frame rate [fps]: | 30 |
| Citlivosť [lux]: | 0.001 |
| WDR: | 120dB True WDR |
| Pomer strán obrazu: | 16 : 9 |
| Počet streamov: | 3 |
| Kódovanie videa: | H264, H265, Ultra 265, MJPEG |
Objektív
| Typ objektívu: | PTZ otočný so zoomom |
| Ohnisková vzdialenosť [mm]: | 5 ~ 125mm |
| Clona (F): | F 1.5 |
| Horizontálny záber [°]: | 54,37° ~ 2,68° |
| Vertikálny záber [°]: | 32,23° ~ 1,51° |
| Optický zoom [×]: | 25 × |
Prísvit
| Typ prísvitu: | IR infra red |
| Dosah IR prísvitu [m]: | 150 m |
| Výstražné blikanie pri poplachu: | NIE |
Audio
| Vstavaný mikrofón: | NIE |
| Vstavaný reproduktor: | NIE |
| Obojsmerná audiokomunikácia: | NIE |
| Zvuková výstraha: | NIE |
| Audio vstupy a výstupy: | 1 vstup / 1 výstup |
Softvér
| Mobilná aplikácia: | UNV-Link (iOS, Android) - end user, UNV-Link Pro (iOS, Android) - installer |
| PC VMS softvér: | UNV EZStation (Windows, Mac) |
| PC tool softvér: | UNV EZTools (Windows) |
| Web server: | ÁNO |
| Východzie prihlásenie: | admin / 123456 (zariadenie vyzve na zmenu hesla pri prvom prihlásení) |
| Východzia IP adresa: | 192.168.1.13 (DHCP klient zapnutý) |
| Porty: | UNV: 80 (HTTP aj pracovný), 443 (HTTPS), 554 (RTSP) |
| RTSP prístup: | UNV IPC Main stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s0/live, UNV IPC Sub stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s1/live |
| Integrácia so zariadeniami: | ONVIF (profily podľa datasheetu a FW), API, SDK |
Inteligentné
| AI analýza: | Uniview SIP (Smart Intrusion Prevention) |
| Ochrana perimetra: | Prekročenie čiary, Narušenie oblasti, Vstup do regiónu, Výstup z regiónu |
| Základná detekcia: | Pohybová detekcia, Detekcia sabotáže, Detekcia zvuku |
| Pokročilá analýza: | Počítanie ľudí, Monitorovanie hustoty davu, Zanechanie objektu, Zmiznutie objektu |
Konektivita
| Ethernet: | 1 × RJ45 10/100 M Base-TX Ethernet |
| Bezdrôtová sieť: | NIE |
| Alarmové vstupy / výstupy: | 2 vstupy / 1 výstup |
| Podpora MicroSD: | 512 GB |
Všeobecné
| Resetovacie tlačidlo: | Áno |
| Napájanie: | PoE+ 802.3at - do 30W |
| Maximálna spotreba (W): | 25 |
| Odolnosť: | Krytie IP66 |
| Farba: | BIELA |
| Materiál: | Kov + plast |
| Rozmery (mm) | Ø 220 x 370 mm |
| Hmotnosť (g) | 3300 |