JA-102KY - ústredňa zabezpečovacieho systému Mercury s komunikátorom JA-194Y-LITE
Základný prvok zabezpečovacieho systému JABLOTRON MERCURY. Ústredňa obsahuje GSM komunikátor JA-194Y-LITE. Požadované nastavenie a veľkosť systému sa programuje prostredníctvom aplikácie MyCOMPANY. Nastavenie je intuitívne a veľmi jednoduché aj pre začínajúcich montážnych partnerov. Pokračovať
Cena na vyžiadanie
Skladom
1ks
Informovať sa v obchode
Popis produktu
Ústredňa JA-102K ponúka:
- až 31 bezdrôtových alebo zbernicových periférií
- až 32 užívateľov
- až 4 sekcie
- až 3 programovateľné výstupy PG
Ústredňa má:
- 1 svorkovnicu na pripojenie zbernice
- 1 konektor pre pridanie rádiového modulu (JA-111R, nie je súčasťou balenia)
- 1 konektor pre GSM/GPRS komunikátor (JA-194Y-LITE)
TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
| Typ montáže | Fixná montáž |
|---|---|
| Menovité napätie ústredne / kmitočet / poistka | ~ 110–230 V/50–60 Hz, max. 0,28 A s poistkou F1,6 A/250 V, trieda ochrany II |
| Elektrický príkon / prúd | max 23 VA / 0,1 A |
| Trieda ochrany | II. |
| Zálohovací akumulátor | 12 V; 2,6 Ah max (olovený gélový) |
| Nízke napätie zálohovacieho akumulátora (indikácia poruchy) | ≤11 V |
| Maximálna doba na dobitie akumulátora (80% kapacity) | 72 h |
| Napájacie napätie zbernice / max. zvlnenie (červený - čierny) | 12,0 ÷ 13,8 VDC /±100 mV |
| Max. trvalý odber z ústredne | 1000 mA |
| - so zálohou 12 h (aku 2,6 Ah) | Bez GSM komunikátora | LAN – vypnuté: 115 mA | LAN – zapnuté: 88 mA |
| S GSM komunikátorom | LAN – vypnuté: 80 mA | LAN – zapnuté: 53 mA | |
| Max. počet sekcií | 4 |
| Max. počet periférií | 31 periférií + 31 ovládačov |
| Max. počet používateľov | 32 |
| Max. počet PG výstupov | 2 |
| Poplachové prepojenia | Zbernica Jablotron – vyhradené káblové prepojenie Bezdrôtové prepojenie (s JA-111R) – nešpecifické bezdrôtové prepojenie, bezdrôtový Protokol Jablotron |
| Klasifikácia poplachového zariadenia | Stupeň zabezpečenia 2 / trieda prostredia II |
| - podľa štandardov | EN50131-1, EN 50131-3, EN 50131-6, EN 50131-5-3 (s použitím rádiového modulu), EN 50131-10, EN 50136-1, EN 50136-2 |
| - prostredie | Vnútorné všeobecné |
| - rozsah prevádzkových teplôt / vlhkosti | -10 °C až +40 °C/75% bez kondenzácie |
| - napájanie | Typ A – primárny sieťový zdroj s dobíjaným záložným akumulátorom |
| - kapacita pamäte udalostí | cca 7 miliónov posledných udalostí vrátane zdroja, dátumu a času |
| - reakcia systému na stratu komunikácie s perifériou | Porucha alebo Sabotáž – podľa nastavenia a profiluzbernice do 10 s bezdrôtová komunikácia do 2 h (od poslednej komunikácie) bezdrôtová komunikácia do 20 min bráni v zaistení sekcie |
| - reakcia systému na chybné zadaním kódov | po 10 chybne zadaných kódoch je vyhlásený sabotážny poplach a podľa zvoleného profilu zablokovanie všetkých ovládacích zariadení na 10 minút. |
| - ATS klasifikácia | Podporované ATS triedy: SP2 – SP5, DP2 – DP4 SPT: typ Z Prevádzka typu: Pass-Througth LAN na doske: SP2 – SP5 (s IP protokolom) JA-194Y LITE SP3 – SP5 ) LAN + JA-194Y LITE DP2 – DP4 JABLO IP, ANSI SIA, DC-09) |
| - ATS poplachové prenosové protokoly | JABLO IP, SIA IP, Contact ID, |
| - ATC zabezpečenie proti substitúcii a ochrane informácií | Protokoly Jablotron: proprietárne AES šifrovanie s minimálne 128-bitovým kľúčom ANSI SIA DC-09.2012 protokol so 128-bitovým AES šifrovaním |
| LAN komunikátor | Ethernet rozhranie CAT 5 (RJ-45) |
| Rozmery | 268 x 225 x 83 mm |
| Hmotnosť s AKU/ bez AKU | 1809 g/ 919 g |
| Základné parametre modulu JA-111R | 868,1 MHz, <25 mW, GFSK <80 kHz |
| Rádiové vyžarovanie | ETSI EN 300 220-2 (modul JA-111R) |
| EMC | EN 50130-4, EN 55032, ETSI EN 301 489-1, ETSI EN 301 489-3 |
| Elektrická bezpečnosť | EN IEC 62368-1 |
| Podmienky prevádzkovania rádiového modulu | ČTÚ VO-R10 (ERC REC 70-03) |
| Certifikačný orgán | TREZOR TEST (č. 3025) |
PARAMETRE EZS ZARIADENIA
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | 4G GSM - 1x SIM, ETHERNET, ZBERNICA EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |