JA-110E - Zbernicová klávesnica s displejom a RFID čítačkou
Skladá sa z displeja, tlačidiel a čítačky prístupových RFID čipov a kariet. Je k dispozícii v bezdrôtovej aj zbernicovej verzii. 4 funkčné tlačidlá A, B, C, D na ovládanie sekcií, PG výstupov a ďalších funkcií slúžia súčasne ako indikátory stavu pomocou zeleného a červeného podsvietenia. Klávesnica obsahuje drôtový vstup pre pripojenie magnetického kontaktu otvorenia. Menu umožňuje správu užívateľov, PG, prehľad udalostí... Pokračovať
Popis produktu
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12 V DC (9-15 V) |
|---|---|
| Odber prúdu pri zálohe (kľudový) | 30 mA |
| Odber prúdu pre voľbu kábla (maximálny) | 110 mA |
| Typ prepojenia | dátová zbernica - nezdieľaná |
| Pracovná frekvencia RFID | 125 kHz |
| Rozmery | 120 x 130 x 30 mm |
| Hmotnosť | 217 g |
| Rozsah prevádzkových teplôt | -10 až +40 °C |
| Priemerná prevádzková vlhkosť | 75 % RH |
| Prostredie podľa STN EN 50131-1 | II. vnútorné všeobecné |
| Klasifikácie | stupeň zabezpečenia 2 (ak je nastavené v SW F-Link) podľa EN 50131-1, EN 50131-3, T 031 |
| Ďalej spĺňa | EN 300 220-2, EN 50130-4, EN 55032, EN 60950-1 |
| Podmienky prevádzky | TÚSR č. VPR-05/2018 (ERC REC 70-03) |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+ |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ZBERNICA EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYPY OVLÁDANIA | ČÍTAČKA + KLÁVESNICA + DISPLEJ |
| ČÍTACIA TECHNOLÓGIA | RFID (125kHz) |