JA-110G-CO - zbernicový modul pripojenia CO detektora Ei208W(DW)
Jedná sa o zásuvný modul určený pre vsunutie do autonómneho detektora CO Ei208W alebo Ei208DW, ktorý umožňuje jeho zbernicové pripojenie do systému JABLOTRON 100+. Do systému odovzdáva informácie o poplachu, vypnutí detektora a stave batérie. V systéme obsadzuje jednu pozíciu. Pokračovať
Cena na vyžiadanie
Na objednávku
Informovať sa v obchode
Popis produktu
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12 V (9-15 V) |
|---|---|
| Prúdová spotreba pri zálohe (kľudová) | 5 mA |
| Prúdová spotreba pre výber kábla | 5 mA |
| Rozmery | 48 x 19 x 14 mm |
| Prostredie | II. Vnútorné všeobecné (STN EN 50131-1) |
| Rozsah pracovních teplôt | -10 °C až +40 °C |
| V zhode s | STN EN 50130-4, STN EN 55022, STN EN 50581 |
Na stiahnutie
PARAMETRE EZS ZARIADENIA
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+ |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ZBERNICA EZS |
| Farba: | BEZ FARBY - IBA DPS |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYP DETEKCIE | POŽIAR (iba CO oxid uhoľnatý) |
| POČET VSTUPOV [ks] | 1 |