JA-111TH - Zbernicový detektor teploty
Na základe zmeranej teploty umožňuje ovládať kúrenie pomocou programovateľného výstupu ústredne. Všetky funkcie sa nastavujú v MyJABLOTRON, takže užívateľ môže kedykoľvek a odkiaľkoľvek všetko sledovať a ovládať. Pokračovať
Popis produktu
Pre správnu funkciu je nutné pre komunikáciu s MyJABLOTRON využívať ako GSM, tak aj LAN komunikátor. Funkcia spínania programovateľného výstupu nie je zaručené v prípade poruchy externej komunikácie alebo výpadku serverov.
- Až 2 teplomery k ústredni môžu vzdialene ovládať programovateľný výstup
- Manuálny režim riadenia teploty
- Notifikácie pri prekročení alebo nedosiahnutí nastavených teplôt
| Napájanie zo zbernice ústredne | 12 V (9-15 V) |
|---|---|
| Prúdová spotreba pri zálohe (kľudová) | 5 mA |
| Prúdová spotreba pre voľbu kábla | 5 mA |
| Rozmery | 55 x 27 x 16 mm |
| Rozsah meraných teplôt | -20 °C až +70 °C |
| Rozsah pracovných teplôt | -20 °C až +70 °C |
| Presnosť merania v rozsahu pracovných teplôt | ± 0,5 °C |
| Ďalej spĺňa | STN EN 50130-4, STN EN 55022 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ZBERNICA EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYP DETEKCIE | TEPLOMER |