JA-111R - rádiový modul systému JA-100+
Slúži na pripojenie bezdrôtových periférií systému JA-100+. Pre dokonalé pokrytie priestoru možno inštalovať do systému až 3 moduly JA-111R. Modul komunikuje po zbernici a je z nej napájaný - nemusí sa umiestniť výhradne do ústredne. Spolu s plastom PLV-JA111R sa dá umiestniť kdekoľvek, kde je dostupná zbernica systému JA-100+. Pokračovať
Popis produktu
| Napájanie | zo zbernice ústredne: 12 V (9…15 V) |
|---|---|
| Prúdová spotreba pri zálohe (pokojová) | 35 mA |
| Prúdová spotreba pre voľbu kábla (maximálna) | 80 mA |
| Komunikačná frekvencia | 868,1 MHz |
| Rozmery | 43 x 160 x 23 mm |
| Klasifikácia stupeň zabezpečenia 2, ACE typ B | podľa STN EN 50131-1, STN EN 50131-3, STN EN 50131-5-3 |
| Prostredie | II. vnútorné všeobecné podľa STN EN 50131-1 |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 °C až +40 °C |
| Ďalej spĺňa | STN ETSI EN 300 220, STN EN 50130-4, STN EN 55022, STN EN 60950-1 |
| Podmienky prevádzky | TÚSR č. VPR – 11/2014 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ZBERNICA EZS, BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | BEZ FARBY - IBA DPS |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |