PLV-JA111R - plast pre rádiový modul JA-111R
Plastový kryt pre rádiový modul JA-111R nainštalovaný z výroby v ústredni (napr. súprava JA-103KRY, JA-107KR). Je určený na montáž rádiového modulu mimo ústredňu zabezpečovacieho systému na akékoľvek miesto na zbernici systému JA-100+. Pokračovať
Cena na vyžiadanie
Skladom
8ks
Informovať sa v obchode
Popis produktu
| Rozmery | 43 x 160 x 23 mm |
|---|---|
| Hmotnosť | 50 g |
| Prostredie | II. vnútorné všeobecné (podľa STN EN 50131-1) |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 °C až +40 °C |
Na stiahnutie
PARAMETRE EZS ZARIADENIA
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ZBERNICA EZS, BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |