JB-TS-PT1000 - Externý senzor pre JB-EXT-TH-x a GD-02K-DIN
Snímač teploty s 3m káblom pre meranie teploty plynných, kvapalných a pevných látok v rozsahu -50 °C až +200 °C. Vhodný pre teplomery JB-EXT-TH-R, JB-EXT-TH-B a pre komunikátor GD-02K-DIN. Pokračovať
Cena s DPH
20.70 €
Cena bez DPH
16.83 €
Skladom
2ks
Popis produktu
| Rozsah meraných teplôt | -50 °C až +200 °C |
|---|---|
| Relatívna vlhkosť okolitého prostredia | 10 % - 100 % |
| Atmosférický tlak | 70 až 106 k PA |
| Priemer puzdra | 4,6 ± 0,1 mm |
| Dĺžka puzdra | 24 mm |
| Elektrická pevnosť | 500 VAC podľa STN EN 60730-1 |
| Izolačný odpor | > 200 MΩ pri 500 VDC, 25° ± 3°C |
| Typ a dĺžka prívodného kábla | Silikón netienený 2 x 0,22 mm2; 3m |
| Krytie snímača | IP 68 (h 1m podľa STN EN 60 529) |
PARAMETRE EZS ZARIADENIA
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ZBERNICA EZS, BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | ČIERNA / ANTRACIT |
| PROSTREDIE | VONKAJŠIE |
| TYP DETEKCIE | TEPLOMER |