JA-115E - Zbernicová klávesnica s displejom, RFID čítačkou a 4 segmentami
Klávesnica je komponentom systému JABLOTRON slúžiaca na ovládanie a signalizáciu aktuálneho stavu systému. Je vybavená štyrmi segmentami. Ich popisy sa zobrazujú na LCD displeji. Výrobok je určený na inštaláciu preškoleným technikom s platným certifikátom Jablotronu. Tento výrobok je kompatibilný s ústredňami JA-102K, JA-103K a JA-107K. Pokračovať
Popis produktu
TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA
| Typ ovládacieho zariadenia | B |
|---|---|
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12 V DC (8–15 V) |
| Spotreba prúdu pri zálohe (kľudová) | 18 mA |
| Maximálna spotreba prúdu pre voľbu kábla | 150 mA |
| Pracovná frekvencia RFID | 125 kHz |
| Maximálna intenzita magnetického pole RFID | -5,4 dBμA/m (vo vzd. 10 m) |
| Rozmery | 110 x 136 x 33 mm |
| Hmotnosť | 285 g |
| Klasifikácia | stupeň zabezpečenia 2 / trieda prostredia II |
| Podľa | EN 50131-1 |
| Prostredie | vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 °C až +40 °C |
| Priemerná prevádzková vlhkosť | 75% RH, bez kondenzácie |
| Certifikačný orgán | Trezor Test s.r.o. (č. 3025) |
| Spĺňa | ETSI EN 300 330, EN 50130-4, EN 55032, EN 62368-1, EN 63000, EN 50131-1, EN 50131-3 |
| Podmienky prevádzky | podľa Všeobecného povolania č. VPR 03/2023 |
| Odporučená skrutka | 4 x ø 3,5 x 40 mm (zapustená hlava) |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ZBERNICA EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYPY OVLÁDANIA | ČÍTAČKA + KLÁVESNICA + DISPLEJ |
| ČÍTACIA TECHNOLÓGIA | RFID (125kHz) |