JA-122PB - Zbernicový PIR detektor pohybu a rozbitia skla
Výrobok je komponentom systému JABLOTRON. Slúži na priestorovú detekciu pohybu osôb v interiéri budov a na detekciu rozbitia sklenených plôch tvoriacich plášť budovy. Obsahuje dva nezávislé detektory (v ústredni zaberá 2 pozície). Rozbitie sklenených plôch detekuje detektor rozbitia skla GBS duálnou technológiou (detekcia zmeny tlaku vzduchu sprevádzaná zvukom trieštenia skla). Citlivosť GBS detekcie je nastaviteľná. V systéme obsadzuje 2 pozície - ide teda o 2 samostatne detekujúce detektory s možnosťou priradenia do 2 sekcii - napr. POHYB (PIR) a PLÁŠŤ (GBS). Pokračovať
Popis produktu
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12 V (9...15 V) |
|---|---|
| Spotreba prúdu pri zálohe (kľudová) | 2,4 mA |
| Maximálna spotreba prúdu pre voľbu kábla | 12,8 mA |
| Odporučená inštalačná výška | 2,2 až 2,5 m nad úrovňou podlahy |
| Detekčný uhol / vzdialenosť PIR | 90° / 12 m |
| Detekčný uhol / vzdialenosť GBS | 90° / 9 m |
| Rozmery | 150 x 63 x 40 mm |
| Hmotnosť | 135 g |
| Klasifikácia | stupeň zabezpečenia 2 / trieda prostredia II (podľa EN 50131-1) |
| Prostredie | vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 °C až +40 °C |
| Priemerná prevádzková vlhkosť | 75% RH, bez kondenzácie |
| Certifikačný orgán | Trezor Test s.r.o. (č. 3025). |
| Spĺňa | EN 50130-4, EN 55032, EN IEC 63000, EN 50131-1, EN 50131-2-2, EN 50131-2-7-1 |
| Odporučená skrutka | 2 x ø 3,5 x 40 mm (zapustená hlava) |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ZBERNICA EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYP DETEKCIE | PIR+GLASS (pohyb + rozbitie skla) |
| KATEGÓRIA ZÁBERU PIR | NORMÁLNY PIR |
| DETEKČNÝ UHOL PIR - presný [°] | 90° |
| DOSAH PIR DETEKCIE [m] | 12m |
| PET IMUNITA PIR | NIE |