JA-110P - Zbernicový PIR detektor pohybu
JA-110P je zbernicový PIR detektor pohybu určený na ochranu interiérov prostredníctvom infrapasívnej detekcie pohybu. Charakteristiky detekcie možno optimalizovať pomocou výmenných šošoviek (JS-7902, JS-7904, JS-7910). Stupeň odolnosti proti falošným poplachom je nastaviteľný v dvoch úrovniach. Detektor komunikuje prostredníctvom zbernice, z ktorej je aj napájaný. Je adresovateľný a v systéme obsadzuje jednu pozíciu. Pokračovať
Popis produktu
| Napájanie | zo zbernice ústredne 12 V (9-15 V) |
|---|---|
| Prúdová spotreba pri zálohe (kľudová) | 5 mA |
| Prúdová spotreba pre výber kábla | 5 mA |
| Odporúčaná výška inštalácie | 2,5 m nad úrovňou podlahy |
| Uhol detekcie / detekčné pokrytie | 110° / 12 m (so základnou šošovkou) |
| Rozmery | 95 x 60 x 55 mm |
| Klasifikácia | stupeň 2 podľa STN EN 50131-1, STN EN 50131-2-2 |
| Prostredie podľa | STN EN 50131-1 II. vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 až +40 °C |
| Ďalej spĺňa | STN EN 50130-4, STN EN 55022 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ZBERNICA EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYP DETEKCIE | PIR (iba pohyb) |
| KATEGÓRIA ZÁBERU PIR | NORMÁLNY PIR |
| DETEKČNÝ UHOL PIR - presný [°] | 110° |
| DOSAH PIR DETEKCIE [m] | 12m |
| PET IMUNITA PIR | NIE |