JA-151M-AN - Bezdrôtový magnetický detektor mini - antracitový
Detektor je určený na detekciu otvorenia dverí alebo okien. Má jedinečný malý rozmer. Je vhodný pre obytné a komerčné priestory. Je napájaný lítiovou gombíkovou batériou typ CR2032, adresovateľný a v systéme obsadzuje jednu pozíciu. Pokračovať
Cena na vyžiadanie
Skladom
2ks
Informovať sa v obchode
Popis produktu
| Napájanie | lítiová batéria CR2032 (3.0V, 220 mAh) |
|---|---|
| Typická životnosť batérie | cca 2 roky (pre max. 20 aktivácií denne) |
| Komunikačné pásmo | 868,1 MHz, protokol JABLOTRON |
| Komunikačný dosah | cca 200 m na priamu viditeľnosť |
| Rozmery detektora | 55 x 26 x 16 mm |
| Rozmery magnetu | 55 x 16 x 16 mm |
| Klasifikácia | stupeň 2 podľa STN EN 50131-1, STN EN 50131-3 |
| Prostredie podľa STN EN 50131-1 | II. vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 až +40 °C |
| Ďalej spĺňa | STN EN 50130-4, STN EN 55022 |
| Podmienky prevádzky | TÚSR č. VPR - 34/2012 |
Na stiahnutie
PARAMETRE EZS ZARIADENIA
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+ |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | ČIERNA / ANTRACIT |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYP DETEKCIE | MAGNET (iba otvorenie) |
| BATÉRIA - TYP | 3.0V - CR2032 |
| BATÉRIA - POTREBNÝ POČET [ks] | 1 |
| BATÉRIE - SÚČASŤ BALENIA | NIE |