JA-150M-GR - Bezdrôtový magnetický detektor s 2 vstupmi - sivý
Jedná sa o magnetický detektor, ktorý má dva nezávislé, samostatne nastaviteľné vstupy. Je určený aj na detekciu manipulácie s predokennou roletou, vybavenú rohatkovým snímačom pohybu rolety CT-01. Detektor JA-150M je zároveň univerzálnym vysielačom a v tomto zmysle sa najčastejšie kombinuje so záplavovým detektorom LD-81, prejazdovým magnetom SA-220 a plynovým detektorom GS-133. V systéme obsadzuje 2 pozície. Pokračovať
Popis produktu
| Napájanie | 1ks 1,5V alkalická batéria AA (LR6) |
|---|---|
| Typická životnosť batérie | cca 2 roky |
| Komunikačné pásmo | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Komunikačný dosah | cca 300 m (priama viditeľnosť) |
| Maximálna dĺžka prepojovacieho kábla vstupu s detektorom | 3 m |
| Rozmery | 109 x 24 x 22 mm |
| Klasifikácia | stupeň 2 podľa STN EN 50131-1, STN EN 50131-3, STN EN 50131-2-6, STN EN 50131-5-3 |
| Prostredie podľa | STN EN 50131-1 II. vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 až +40 °C |
| Ďalej spĺňa | STN EN 300220, STN EN 50130-4, STN EN 55022, STN EN 50950-1 |
| Podmienky prevádzky | TÚSR č. VPR – 34 / 2012 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | SIVÁ |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYP DETEKCIE | MAGNET (iba otvorenie) |
| POČET VSTUPOV [ks] | 2 |
| BATÉRIA - TYP | 1.5V - AA alkalická batéria LR6 |
| BATÉRIA - POTREBNÝ POČET [ks] | 1 |
| BATÉRIE - SÚČASŤ BALENIA | NIE |