JA-152P-AN - Bezdrôtový PIR detektor pohybu - antracitový
Slúži na priestorovú detekciu pohybu osôb v interiéri s detekciou 90°/12 m. Detektor spĺňa najvyššie kvalitatívne a dizajnové požiadavky. Okrem štandardného umiestnenia v rohu je možná montáž na plochu steny do rámčeka JA-196PL-S s čiastočným zapustením. Pre montáž na strop alebo naklonený uhol poslúži kĺbový držiak JA-191PL. Detektor má impulznú aktiváciu, môže ovládať programovateľné PG výstupy. Stupeň odolnosti voči falošným poplachom je nastaviteľný v dvoch úrovniach. Detektor poskytuje štandardnú odolnosť voči bielemu svetlu v úrovni predpísanej normou (až 6000 Luxov). Pokračovať
Popis produktu
| Kompatibilita s | F-Link 2.0.0 a vyšším |
|---|---|
| Napájanie | 1x lítiová batéria CR123A (3 V/1500 mAh) |
| Typická životnosť | 4 roky (pri režime Smartwatch) |
| Komunikačná frekvencia | 868,1 MHz |
| Komunikačný dosah | cca 300 m (voľný terén) |
| Odporúčaná výška inštalácie | 2,2 - 2,5 m nad úrovňou podlahy |
| Uhol detekcie/detekčné pokrytie | 90°/12 m |
| Rozmery | 62 x 110 x 40 mm |
| Klasifikácia | stupeň 2 podľa STN EN 50131-1, STN EN 50131-2-2 |
| Prostredie podľa | podľa STN EN 50131-1 II. vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 °C až +40 °C |
| Ďalej spĺňa | STN EN 50130-4, STN EN 55022 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | ČIERNA / ANTRACIT |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYP DETEKCIE | PIR (iba pohyb) |
| KATEGÓRIA ZÁBERU PIR | NORMÁLNY PIR |
| DETEKČNÝ UHOL PIR - presný [°] | 90° |
| DOSAH PIR DETEKCIE [m] | 12m |
| PET IMUNITA PIR | NIE |
| BATÉRIA - TYP | 3.0V - CR123A |
| BATÉRIA - POTREBNÝ POČET [ks] | 1 |
| BATÉRIE - SÚČASŤ BALENIA | NIE |