JA-151P-WG - Bezdrôtový PIR detektor pohybu
Slúži na priestorovú detekciu pohybu osôb v interiéri s detekciou 90°/12 m. Okrem štandardného umiestnenia v rohu je možná montáž na plochu steny do rámčeka JA-193PL. Pre montáž na strop alebo naklonený uhol poslúži kĺbový držiak JA-191PL. Detektor má impulznú aktiváciu, môže ovládať programovateľné PG výstupy. Stupeň odolnosti voči falošným poplachom je nastaviteľný v dvoch úrovniach. Detektor poskytuje výrazne vyššiu odolnosť voči bielemu svetlu v ako je úroveň predpísaná normou až 10000lux. Pokračovať
Popis produktu
| Kompatibilný s | F-Link 1.4.0 a vyšším |
|---|---|
| Napájanie | 2 ks 1.5V AA batéria (Upozornenie: Batérie nie sú súčasťou balenia) |
| Typická životnosť | cca 2 roky (najdlhšie v režime SMART WATCH) |
| Komunikačné pásmo | 868,1 MHz, protokol JABLOTRON |
| Komunikačný dosah | cca 300 m (voľný terén) |
| Odporúčaná inštalačná výška | 2,5 m nad úrovňou podlahy |
| Uhol detekcie / detekčné pokrytie | 90° / 12 m |
| Rozmery | 62 x 130 x 38 mm |
| Klasifikácia | stupeň zabezpečenia 2 / trieda prostredia II, podľa: STN EN 50131-1, STN EN 50131-2-2, STN EN 50131-5-3 |
| Prostredie podľa | STN EN 50131-1, II. vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 °C až +40 °C |
| Ďalej spĺňa | ETSI EN 300 220, STN EN 50130-4, STN EN 55022, STN EN 60950-1 |
| Podmienky prevádzky | TÚSR č. VPR – 11/2014 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+ |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | SIVÁ |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYP DETEKCIE | PIR (iba pohyb) |
| KATEGÓRIA ZÁBERU PIR | NORMÁLNY PIR |
| DETEKČNÝ UHOL PIR - presný [°] | 90° |
| DOSAH PIR DETEKCIE [m] | 12m |
| PET IMUNITA PIR | NIE |
| BATÉRIA - TYP | 1.5V - AA alkalická batéria LR6 |
| BATÉRIA - POTREBNÝ POČET [ks] | 2 |
| BATÉRIE - SÚČASŤ BALENIA | NIE |