JA-153M-AN - Bezdrôtový úzky magnetický detektor s detekciou magnetického poľa - antracitový
JA-153M-AN je úzky magnetický detektor pre detekciu narušenia priestoru. Detektor obsahuje detekciu zmeny magnetického poľa pre zabránenie pokusom oklamať detektor priložením magnetu. V takomto prípade detektor vyvolá sabotáž. Napájanie rieši alkalická 1.5V AAA batéria (nie je súčasťou balenia). Tento detektor je ešte užší ako mini magnetické detektory radu JA-151M a tak je použiteľný do veľmi úzkych priestorov. Vyrába sa v 3 farebných vyhotoveniach. Pokračovať
Popis produktu
| Napájanie | 1 ks AAA alkalická batéria typ LR3 (1,5 V/1,2 Ah) Upozornenie: Batéria nie je súčasťou balenia |
|---|---|
| Typická životnosť batérie | cca 2 roky (10 aktivácií denne) |
| Nízke napätie batérie | <0,95 V |
| Menovitý odber prúdu | 50 μA |
| Maximálny odber prúdu | 30 mA |
| Komunikačná frekvencia | 868,1 MHz, protokol JABLOTRON |
| Maximálny rádiofrekvenčný výkon (ERP) | <25 mW |
| Komunikačný dosah | cca 500 m (volný terén) |
| Rozmery detektora | 20 x 86 x 20 mm |
| Rozmery magnetu | 16 x 55 x 15 mm |
| Hmotnosť (bez batérie) | 25 g |
| Klasifikácia | stupeň zabezpečenia 3 / trieda prostredia II (podľa EN 50131-1) |
| Prostredie | vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 °C až +40 °C |
| Priemerná prevádzková vlhkosť | 75% RH, bez kondenzácie |
| Certifikačný orgán | Trezor Test s.r.o. (č. 3025) |
| Spĺňa | EN 50131-1, EN 50131-2-6, EN 50131-5-3, EN 50131-6, ETSI EN 300 220-1,-2, EN 50130-4, EN 55032, EN 62368-1, EN IEC 63000 |
| Podmienky prevádzky | TÚSR č. VPR – 03 / 2023 |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | ČIERNA / ANTRACIT |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYP DETEKCIE | MAGNET (iba otvorenie) |
| BATÉRIA - TYP | 1.5V - AAA alkalická batéria LR3 |
| BATÉRIA - POTREBNÝ POČET [ks] | 1 |
| BATÉRIE - SÚČASŤ BALENIA | NIE |