JA-190PL - malá montážna krabička
Univerzálna montážna krabica prispôsobená pre umiestnenie modulov systému JA-100+(JA-100). Napr. pre moduly JB-110N, JB-111N, JA-150N. Tiež je vhodná pre umiestnenie rozbočovača zbernice JA-110Z-B, napr. pre pripojenie zbernicového záplavového detektora JA-110F. Pokračovať
Cena s DPH
3.79 €
Cena bez DPH
3.08 €
Skladom
20ks
Popis produktu
| Rozmery | 90 × 90 mm |
|---|---|
| Krytie | IP 40 |
| Odolnosť | do 400 V |
| Materiál | ABS |
PARAMETRE EZS ZARIADENIA
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ZBERNICA EZS, BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |