JB-164N-PLUG - Inteligentná bezdrôtová zásuvka s meraním spotreby
Jednoduchá a flexibilná inštalácia. Ideálne riešenie na ovládanie elektrických kúpeľňových rebríkov, priamych ohrievačov alebo dekoratívneho osvetlenia. Majte pod kontrolou nielen spotrebič, ale aj jeho vplyv na energetickú náročnosť celej budovy. Produkt je kompatibilný s ústredňami JA-101K, JA-106K, JA-103K, JA-107K, JA-102K a JA-152KR. Pokračovať
Popis produktu
Zásuvka kopíruje vybraný PG výstup ústredne, čo veľmi jednoducho umožňuje automatizovať a zefektívniť prevádzku elektrického kúrenia, osvetlenia a ďalších spotrebičov.
Zvládne trvalé zaťaženie až 16A pri 230V.
Elektrická spotreba pripojeného zariadenia je prehľadne zobrazená v MyJABLOTRON.
Podsvietené tlačidlo indikuje stav zásuvky a zároveň umožňuje ovládanie ľubovoľného PG výstupu.
Produkt je kompatibilný s ústredňami JA-101K, JA-106K, JA-103K, JA-107K, JA-102K a JA-152KR.
| Název napájecího napětí | 110–230 V AC / 50–60 Hz |
|---|---|
| Příkon při 230 V AC (min/max) | 0,4 W / 1 W |
| Komunikační frekvence | 868,1 MHz, protokol Jablotron |
| Maximální RF výkon (ERP) | <25 mW |
| Anténa | vnitřní |
| Zatížitelnost kontaktů zásuvky – třída ochrany II + FE: | |
| - Maximální spínané napětí | 250 V AC |
| - Odporová zátěž (cos φ = 1) | max. 16 A |
| - Indukční, kapacitní zátěž (cos φ = 0,4) | max. 8 A |
| Rozměry | 70 x 70 x 77,6 mm |
| Hmotnost | 105 g |
| Rozsah pracovních teplot | -10 °C až + 40 °C |
| Průměrná provozní vlhkost | 75 % RH, bez kondenzace |
| Splňuje | ETSI EN 300 220-2, EN 50130-4, EN 55032, EN IEC 62368-1, EN IEC 63000 |
| Podmínky provozování | Všeobecné oprávnění ČTÚ č. VO-R/10 |
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| POČET VÝSTUPOV [ks] | 1 |