JB-160N-PLUG - Inteligentná bezdrôtová zásuvka
Výrobok je bezdrôtovým obojsmerne komunikujúcim komponentom systému JABLOTRON 100+. Pri naučení do ústredne zabudované relé kopíruje zvolený PG výstup. Poskytuje galvanicky aj bezpečnostne oddelený spínací relé kontakt na spínanie silovej záťaže až 230V / 16A (3600 W) - priamo v zabudovanej zásuvke pre pripojenie ovládaného zariadenia. V systéme zaberá jednu pozíciu. Výstupné relé možno ovládať aj manuálne tlačidlom na čelnom paneli zásuvky. Pokračovať
Popis produktu
| Napájanie | 110-230 V/50-60 Hz |
|---|---|
| Spotreba energie pri 230 V AC (min/max) | 2 W/6 W |
| Odporová záťaž (cos φ = 1) | max. 16 A |
| Komunikačná frekvencia | 868,1 MHz, protokol JABLOTRON |
| Maximálny rádiofrekvenčný výkon (ERP) | 25 mW |
| Pracovné prostredie | vnútorné všeobecné |
| Rozsah pracovných teplôt | -10 °C až +40 °C |
| Rozmery | 70 x 70 x 77,6 mm |
| Hmotnosť | 105 g |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| POČET VÝSTUPOV [ks] | 1 |