NVR301-16S3 - Uniview 16-kanálový sieťový NVR videorekordér
16-kanálový sieťový videorekordér s miestom pre 1 HDD do 10TB. Podpora ONVIF protokolu pre pripojenie IP kamier 3. strán. Maximálne rozlíšenie záznamu 8MPx (4K). 4K HDMi. Pokračovať
Cena na vyžiadanie
Skladom
2ks
Informovať sa v obchode
Popis produktu
- dekódovacia schopnosť videovýstupu: 1 x 4K@30, 4 x 5MP@25, 4 x 4MP@25, 4 x 3MP@25, 6 x 1080P@30, 8 x 720P@30, 16 x D1@25
- maximálne rozlíšenie dekódovania pre videovýstup - mriežka: 4000 pixelov na dĺžku a 3000 pixelov na šírku
- maximálne rozlíšenie záznamu: 8MPx - 4K
- počet kanálov: 16
- kódovanie videa: Ultra265, H265, H264
- maximálne rozlíšenie záznamu: 8MPx - 4K
- rozlíšenie HDMi výstupu: 4K (3840 × 2160)/30 Hz, 1920 × 1080/60 Hz, 1920 × 1080/50 Hz, 1600 × 1200/60 Hz, 1280 × 1024/60 Hz, 1280 × 720/60 Hz, 1024 × 768/60 Hz
- ONVIF profily: S/G/T
- maximálna kapacita HDD: 1x SATA do 10TB
- prevedenie: kovová skrinka s možnosťou uchytenia do 19" racku (s držiakom do racku RM-1U-260)
Podpora SIP (Smart Intrusion Prevention) a UMD (Ultra Motion Detection) do 4 kanálov od podporujúcich IP kamier Uniview
Na stiahnutie
Parametre NVR videorekordéra
| Počet kanálov | 16 kanálov |
| Maximálne rozlíšenie záznamu | 8 Mpx |
| Synchrónne prehrávanie záznamu | 1 x 4K@30, 1 x 5MP@30, 2 x 4MP@30, 4 x 3MPx@25, 4 x 2MPx@30, 8 x 720p@30, 16 x D1@25 |
| Šírka vstupného/výstupného prenosového pásma | 64 / 48 Mbps |
| Kódovanie videa: | H264, H265, Ultra 265 |
| HDD (SATA) - počet | 1x |
| Maximálna kapacita HDD | 8 TB |
| HDMI rozhranie | 1 x HDMI |
| VGA rozhranie | 1 x VGA |
| USB rozhranie | 2x |
| Ethernetové rozhranie | 1x RJ45 1000Mb/s |
| PoE napájanie kamier (vstavaný PoE switch) | Nie |
| Hmotnosť (g) | 980g |
| Rozmery (mm) | 260mm × 240mm × 46mm |
| Maximálna spotreba (W): | do 5W bez HDD |
| Napájanie rekordéra | 12V DC pribaleným adaptérom |