NVR501-16B - Uniview 16-kanálový sieťový NVR videorekordér
16-kanálový sieťový videorekordér s miestom pre 1 HDD do 16TB. Podporuje maximálne rozlíšenie záznamu do 16Mpx. Podpora ONVIF protokolu pre pripojenie IP kamier 3. strán Pokračovať
Cena na vyžiadanie
Na objednávku
Informovať sa v obchode
Popis produktu
- dekódovací výkon (H265 a Ultra 265): 2 x 16 MP @ 30, 2 x 12 MP @ 30, 4 x 4K @ 30, 6 x 5 MP @ 30, 8 x 4 MP @ 30, 10 x 3 MP @ 30, 16 x 1080P @ 30
- záznam zo 16 IP kamier
- Kompresia Ultra 265/H.265/H.264
- Videovýstupy: 4K HDMi, VGA
- Podporuje IP kamery tretích strán s ONVIF zhodou: Profil S/G/T
- Kapacita HDD: 1x SATA do 16TB
- Cloud upgrade FW: áno
- veľmi kompaktné rozmery Š 260mm × H 222mm × V 47mm
- kovová skrinka s možnosťou uchytenia do 19" racku (s držiakom do racku RM-1U-260)
| INTELIGENCIA * | ||||||||||||
| Detekcia VCA pomocou IPC | Detekcia tváre, SIP (detekcia vniknutia, detekcia prekročenia čiary, vstup do oblasti, opustenie oblasti), ultra detekcia pohybu (UMD), počítanie ľudí (počítanie toku ľudí, monitorovanie hustoty davu) | |||||||||||
| Vyhľadávanie VCA | Vyhľadávanie motorových vozidiel, vyhľadávanie nemotorových vozidiel, vyhľadávanie ľudského tela, všeobecné vyhľadávanie, správa o počítaní ľudí | |||||||||||
| Smart od IPC | Celkom 8 kanálov (detekcia tváre, SIP, UMD) | |||||||||||
| ALARM * | ||||||||||||
| Všeobecný alarm | Detekcia rozostrenia, detekcia zmeny scény, objekt ponechaný vzadu, objekt odstránený, automatické sledovanie, detekcia pohybu, manipulácia, detekcia ľudského tela, strata videa, alarmový vstup, detekcia zvuku | |||||||||||
| Výstražný alarm | Konflikt IP, Sieť odpojená, Disk offline, Nenormálny disk, Nelegálny prístup, Nedostatok miesta na pevnom disku, Plný pevný disk, Nenormálne nahrávanie/snímanie | |||||||||||
* pri udalostiach je potrebná aj podpora IPC (IP kamery)
ROZMERY
Na stiahnutie
Parametre NVR videorekordéra
| Počet kanálov | 16 kanálov |
| Maximálne rozlíšenie záznamu | 16 Mpx |
| Synchrónne prehrávanie záznamu | 2 x 16 MP @ 30, 2 x 12 MP @ 30, 4 x 4K @ 30, 6 x 5 MP @ 30, 8 x 4 MP @ 30, 10 x 3 MP @ 30, 16 x 1080P @ 30 |
| Šírka vstupného/výstupného prenosového pásma | 80 / 64 Mbps |
| Kódovanie videa: | H264, H265, Ultra 265 |
| HDD (SATA) - počet | 1x |
| Maximálna kapacita HDD | 16 TB |
| HDMI rozhranie | 1 x HDMI |
| VGA rozhranie | 1 x VGA |
| USB rozhranie | 2x |
| Ethernetové rozhranie | 1x RJ45 1000Mb/s |
| PoE napájanie kamier (vstavaný PoE switch) | Nie |
| Počet portov s PoE | 0 |
| Pohybová detekcia | Áno |
| Inteligentné funkcie (detekcia) | vniknutie (narušenie oblasti), prekročenie čiary, vstup do regiónu, výstup z regiónu, rozostrenie obrazu, zmena scény, zmiznutie objektu, AutoTracking (PTZ) |
| Deep-Learning (AI) | Áno |
| Hmotnosť (g) | 1000g |
| Rozmery (mm) | 260mm × 222mm × 47mm |
| Maximálna spotreba (W): | do 6W (bez HDD) |
| Napájanie rekordéra | 12V DC pribaleným adaptérom |