OS-350 - vonkajšia nezálohovaná drôtová siréna
Siréna OS-350A je univerzálna vonkajšia nezálohovaná siréna. Používa tlakový magnetodynamický reproduktor a blikač. Siréna obsahuje sabotážne senzory pre detekciu otvorenia krytu alebo odtrhnutie sirény zo steny. Húkanie sirény a blikanie blikača je možné ovládať samostatne. Telo sirény je vyrobené z mechanicky odolného plastu so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu. Odolnosť elektronických častí proti vlhkosti je zaistená pokrytím DPS špeciálnym ochranným lakom. Pokračovať
Popis produktu
| Napájanie | 10 až 17 V js |
|---|---|
| Odber | 250 mA |
| Siréna | piezoelektrická, 112 dB / 1 m |
| S prídavným piezoelektrickým meničom ACM-OS360 | 116 dB /1 m |
| Stupeň krytia | IP 34D |
| Stupeň zabezpečenia 2 | podľa STN EN 50131-1 |
| Trieda prostredia | IV. vonkajšie všeobecné -25 až +60°C |
| Rozmery | 230 x 158 x 75 mm |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-UNI prvky |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ANALÓGOVÝ DRÔTOVÝ VÝSTUP |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VONKAJŠIE |
| BATÉRIA - POTREBNÝ POČET [ks] | 0 |
| EXTERNÉ NAPÁJANIE - SVORKY | ÁNO |