OS-365A - vonkajšia zálohovaná drôtová siréna
Siréna OS-365A je univerzálna vonkajšia siréna zálohovaná dobíjaným akumulátorom. Používa tlakový magnetodynamický reproduktor a blikač. Siréna obsahuje sabotážne senzory pre detekciu otvorenia krytu alebo odtrhnutie sirény zo steny. Húkanie sirény a blikanie blikača je možné ovládať samostatne. Telo sirény je vyrobené z mechanicky odolného plastu so zvýšenou odolnosťou voči UV žiareniu. Odolnosť elektronických častí proti vlhkosti je zaistená pokrytím DPS špeciálnym ochranným lakom. Pokračovať
Popis produktu
| Napájanie | 10 až 15 V js |
|---|---|
| Odber v kľude | ‹ 50 mA |
| Odber v aktívnom stave | ‹ 800 mA |
| Záložny akumulátor | NiCd pack BAT-4V8 (4,8 V / 1800 mAh, životnosť cca 3 roky) |
| Elektrodynamický menič | 110 dB /1 m |
| Doba húkania sirény | max. 5 minút |
| Doba blikania blikača | počas poplachu, alebo + 30 minút po poplachu |
| Odpor sabotážnej sľučky | < 70 ohmov |
| Stupeň krytia | IP 34D |
| Stupeň zabezpečenia 2 | podľa STN EN 50131-1, STN CLC/TS 50131-4 |
| EMC | STN EN 50130-4, STN EN 55022 |
| Bezpečnosť | STN EN 60950-1 |
| Trieda prostredia | IV. vonkajšie všeobecné -25 až +60°C |
| Rozmery | 230 x 158 x 75 mm |
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-UNI prvky |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | ANALÓGOVÝ DRÔTOVÝ VÝSTUP |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VONKAJŠIE |
| BATÉRIA - TYP | 4.8V - BAT-4V8 |
| BATÉRIA - POTREBNÝ POČET [ks] | 1 |
| BATÉRIE - SÚČASŤ BALENIA | ÁNO |
| EXTERNÉ NAPÁJANIE - SVORKY | ÁNO |