PoE switch Tenda TEF1110P-8-102W, 8x PoE 10/100Mbps, 2x Gigabit Uplink, 102W
TEF1110P-8-102W SKU: 004#S07#T#1 Výrobca: Tenda
Tenda TEF1110P-8-102W je 10 portový PoE switch s napájaním PoE af/at. 8 portov 10/100 Mb/s s PoE 802.3af/PoE 802.3at (celkom 102W) + 2 porty Gigabitové 10/100/1000 Mb/s pre Uplink. Kovový obal. Súčasťou balenia je český, slovenský a poľský manuál. Pokračovať
Cena s DPH
Cena bez DPH
Skladom  5ks
Popis produktu
Technické parametry
  • Celková propustnost: 5,6Gbps
  • Velikost tabulky MAC adresace: 16K
  • Mód přepínání: Store-And-Forward
  • LED Indikace: 10x Linka/Aktivita, 8x Status PoE, 1x Napájení, 2x 1000Mbps
  • PoE napájení: Port 1 to Port 8 support standard IEEE802.3at/af power( maximum power for each port is 30W),PoE power type is end-span(1245+, 3678- line pair)
  • Napájecí adaptér: DC 51V/2.1A
  • Spotřeba: 5 W (bez PoE napájení), 102 W (s připojenými PoE zařízeními max. 99W)
  • Rozměry: 177,5mm x 104mm x 26mm(L*W*H)
  • Celkem max. napájení PoE: 99W
  • Pracovní teplota: -10ºC ~ 45ºC
  • Vlhkost: 10%-90%RH (nekondenzující)
  • Certifikace: FCC/CE/RoHS/3C
Popis produktu
Tenda TEF1110P-8-102W přepíná data pomocí 10ti portů RJ45, 8 portů 10/100 Mb/s podporuje PoE802.3af/at + 2 porty 10/100/1000 Mb/s pro Uplink. Switch má ochranu proti přepětí 6kV. Podpora přepojování uzlů v módu Store-and-Forward. Full-duplex kontrola toku 802.3x, half-duplex kontrola toku v režimu Back-Pressure.
TEF1110P-8-102W je vhodná jak do menších a středních firem, tak i do domácností.
Přepínač Default/VLAN/Extend mode
Tenda TEF1110P-8-102W obsahuje přepínač pro výběr ze tří režimů: Default mode / VLAN / Extend mode.
Možnosti napájení PoE - Power over Ethernet
Napájení portů pomocí PoE 802.3af (15,4W) a 802.3at (30W). Max. celkem 99 Wattů na 8 PoE portů, využití pro venkovní i vnitřní IP kamery, Access Pointy/Routery, IP telefony, apod.
Vždy celkem max. 99 W
Obsah balení
  • 1x Tenda TEF1110P-8-102W
  • 1x Stručná instalační příručka (CZ, SK, PL, EN)
  • 1x Napájecí adaptér (51V DC, 2100 mA)
PoE switch
Počet PoE portov 8
Počet uplink portov 2x10/100/1000Mbps
Extended režim Áno - do 250m
Max. výkon PoE portov (W) 30W
Max. výkon PoE switchu (W) 102
Napájanie 51V DC z pribaleného zdroja
Rozmery (mm) 100mm x 100mm x 26mm