R10SW-3B - 10-kanálový reléový spínač eNODE
R10SW-3B je univerzálny reléový spínač, ktorý má široké spektrum využitia. Je určený na spínanie jednosmernej aj striedavej záťaže do 5 A. Kontakty sú rozdelené do dvoch skupín po 5, pričom každú skupinu možno pripojiť na iný potenciál alebo fázové napätie, pretože sú od seba galvanicky oddelené. Pokračovať
Popis produktu
Charakteristika eNODE R10SW-3B
- 10 bezpotenciálových reléových spínacích kanálov
- 2 galvanicky oddelené skupiny (COMMON)
- maximálne spínané napätie 277 V AC
- maximálny spínaný prúd 5 A na kanál
- maximálny prúd 10 A na jeden COMMON
- inštalácia na DIN lištu
- signalizačná LED
- pamäť pre stav relé
- napájanie zo zbernice CPUS
Parametre eNODE R10SW-3B
Parametre kontaktov
| Maximálny prierez vodiča | 2,5mm2 |
| Krútiaci moment uťahovania | 0,4 Nm |
| Dĺžka odizolovania vodiča | 7 mm |
| Rozstup kontaktov | 5 mm |
Napájanie
| Nominálne napájacie napätie Un | 12 V DC |
| Minimálne napájacie napätie Umin | 10 V DC |
| Maximálne napájacie napätie Umax | 15 V DC |
Celková spotreba pri Un (12 V)
| Minimálna (všetky kanály vypnuté) | 6 mA |
| Jeden zopnutý kanál | 35 mA |
| Zopnuté všetky kanály | 300 mA |
Parametre výstupov
| Počet spínaných kanálov | 10 × spínací kontakt |
| Maximálne spínané napätie | 277 V AC |
| Max. spínaný prúd na kanál | 5 A / 277 V AC |
| Max. nábehový prúd na kanál | 16 A |
| Max. celkový prúd na COM | 10 A |
| Max. vypínací výkon | 1385 VA |
| Min. vypínací výkon | 1 W |
| Odpor kontaktov | ≤ 100 mΩ |
| Frekvencia spínania s men. záťažou | 6 cyklov/min |
| Frekvencia spínania bez záťaže | 300 cyklov/min |
| Izolačné napätie | 1000 V |
| Čas zopnutia / rozopnutia | 10 ms / 5 ms |
| Mechanická životnosť kontaktov bez záťaže | > 1 × 107 |
Rozmery a hmotnosť
| Rozmery | 106 mm × 90 mm × 58 mm |
| Hmotnosť | 203 g |
| Prevedenie | 6-MODUL |
Klasifikácia zariadenia
| Stupeň krytia prístroja podľa EN 60529 | IP20 |
| Trieda ochrany podľa EN 61140 | II |
| Podmienky prostredia podľa EN 60721-3-3 | 3K3, 3B1, 3C2, 3S1, 3M2 |
| Montáž | DIN lišta podľa EN 60715 |
| Je v zhode s | EN 60730-1, EN 61000-6-1, EN 61000-6-3, EN IEC 63000 |