VSAD12V2A - spínaný stabilizovaný zdroj 12V DC @ 2A @ 24W pre napájanie kamier
VSAD12V2A SKU: 0014#S04#SKH#1
VSAD12V2A SKU: 0014#S04#SKH#1
12V DC zdroj vhodný pre napájanie kamier. Pokračovať
Cena s DPH
Cena bez DPH
Na objednávku
Popis produktu
  • spínaný stabilizovaný zdroj
  • 12V DC @ 2A
  • pre kamery s celkovým príkonom do 24W
  • súčasťou balenia je napájacia 230V šnúra
Napájací zdroj
Výstupné napätie (V) 12V DC
Výstupný prúd (A) 2A
Výkon (W) 24W