VSAD12V5A - spínaný stabilizovaný zdroj 12V DC @ 5A @ 60W pre napájanie kamier
VSAD12V5A SKU: 0015#S04#SKH#1
VSAD12V5A SKU: 0015#S04#SKH#1
12V zdroj vhodný pre napájanie kamier. Pokračovať
Cena s DPH
Cena bez DPH
Na objednávku
Popis produktu
  • spínaný stabilizovaný zdroj
  • 12V DC @ 5A
  • pre kamery s celkovým príkonom do 60W
  • súčasťou balenia je napájacia 230V šnúra
Napájací zdroj
Výstupné napätie (V) 12V DC
Výstupný prúd (A) 5A
Výkon (W) 60W