AQIN-1B - senzor na meranie kvality ovzdušia eNODE
Senzor kvality vzduchu poskytuje informácie o úrovni koncentrácie CO2 v priestore. Je určený predovšetkým do interiéru. Pokračovať
Cena na vyžiadanie
Na externom sklade
Informovať sa v obchode
Popis produktu
Charakteristika eNODE AQIN-1B
- senzor koncentrácie CO2 vo vzduchu
- stupeň krytia IP00
- signalizačná LED
- napájanie zo zbernice CPUS
Parametre eNODE AQIN-1B
Senzor CO2
| Rozsah | 400-5000 ppm |
| Presnosť merania | ± 50 ppm |
| Pracovný rozsah relatívnej vlhkosti | 0 ~ 90% RH |
| Pracovný rozsah teploty | 0 ~ 50 ℃ |
Technické parametre
| Nominálne napájacie napätie | 12 V DC |
| Nominálna spotreba | ~111 mA |
| Rozmery bez odpojiteľnej svorkovnice | 36 x 33 x 15 mm |
| Hmotnosť s odpojiteľnou svorkovnicou | 13,3 g |
| Prevedenie | bez krabičky |
Klasifikácia zariadenia
| Stupeň krytia prístroja podľa EN 60529 | IP00 |
| Trieda ochrany podľa STN 33 2000-4-41 | III |
| Druh priestoru podľa STN EN 60721-3-3 | V |
| Montáž | do inštalačnej krabice |
| Je v zhode s | STN EN 50581, STN EN 60730-1 |