METS-2A - súmrakový senzor s teplomerom eNODE
Súmrakový a teplotný senzor poskytuje informácie o teplote a súmraku. Je určený predovšetkým do exteriéru. Zariadenie namerané hodnoty spracúva a poskytuje riadiacej jednotke. Pokračovať
Cena na vyžiadanie
Na externom sklade
Informovať sa v obchode
Popis produktu
Charakteristika eNODE METS-2A
- senzor teploty
- súmrakový senzor
- stupeň krytia IP44
- signalizačná LED
- napájanie zo zbernice CPUS
Parametre eNODE METS-2A
Senzor teploty
| Rozsah | -55 ÷ 125 °C |
| Presnosť (v rozsahu -10 ÷ 85 °C) | 0,5 °C |
| Rozlíšenie | 0,044 °C |
Senzor osvetlenia
| Pracovná teplota | -40 ÷ 85 °C |
Parametre kontaktov
| Maximálny prierez vodiča | 0,75 mm2 |
| Dĺžka odizolovania vodiča | 7 - 9 mm |
| Rozstup kontaktov | 4 mm |
Napájanie a spotreba
| Nominálne napájacie napätie Un | 12 V DC |
| Nominálny odber prúdu In | 5 mA |
| Minimálne napájacie napätie Umin | 9 V DC |
| Maximálne napájacie napätie Umax | 14 V DC |
Rozmery a hmotnosť
| Rozmery | 50 mm x 52 mm x 25 mm |
| Hmotnosť | 64 g |
| Prevedenie | v krabičke |
Klasifikácia zariadenia
| Stupeň krytia prístroja podľa EN 60529 | IP44 |
| Trieda ochrany podľa EN 61140 | III |
| Podmienky prostredia podľa EN 60721-3-3 | 3K4, 3B2, 3C3, 3S3, 3M2 |
| Montáž | do exteriéru pod striešku |
| Je v zhode s | EN 61010-1, EN 61000-6-1, EN 61000-6-3, EN IEC 63000 |
Popis a zapojenie zariadenia eNODE METS-2A:
| Svorka | Funkcia | |
|---|---|---|
| CPUS BUS | +12V | Napájací vodič |
| DATA | Komunikačný vodič | |
| GND | Mínusový vodič |