BAT-3V7-2500 - 3.7V / 2500mAh Li-polymer akumulátor pre bezdrôtové dotykové klávesnice JA-156E
BAT-3V7-2500 SKU: 00168#S03#SKZ#1 Výrobca: Jablotron Alarms (Free)
3.7V / 2500mAh Li-polymer akumulátor pre bezdrôtové dotykové klávesnice Jablotron JA-156E, JA-156E-GR a JA-156E-AN.
Cena s DPH
Cena bez DPH
Skladom  2ks
PARAMETRE EZS ZARIADENIA
Výrobca: JABLOTRON
PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) JA-100+, MERCURY
KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA BEZDRÔT 868MHz EZS
Farba: BIELA, ČIERNA / ANTRACIT, SIVÁ, BEZ FARBY - IBA DPS
PROSTREDIE VNÚTORNÉ
BATÉRIA - TYP 3.7V - BAT-3V7-2500