JA-156E - Bezdrôtová dotyková klávesnica s RFID čítačkou
Klávesnica je vysoko moderným ovládacím prvkom systému JABLOTRON 100+. Slúži na ovládanie a signalizáciu aktuálneho stavu systému, na prepnutie systému do režimu údržba. Dotyková klávesnica zachováva jednoduchosť a intuitívnosť ovládania zabezpečovacích systémov Jablotron. Výrobok je určený na inštaláciu preškoleným technikom s platným certifikátom Jablotronu. Tento výrobok je kompatibilný s ústredňami JA-103K a JA-107K avšak v systéme musí byť prítomný rádiový modul JA-111R. Klávesnica vyžaduje externé napájanie 12V DC. Pokračovať
Popis produktu
- batéria BAT-3V7-2500 nie je súčasťou balenia - batériu nájdete v súvisiacich produktoch
- klávesnica si vyžaduje externé napájanie 12V DC (napr. DE06-12 - súvisiace produkty)
Na stiahnutie
| Výrobca: | JABLOTRON |
| PRODUKTOVÁ SÉRIA (EZS) | JA-100+, MERCURY |
| KOMUNIKAČNÉ ROZHRANIA | BEZDRÔT 868MHz EZS |
| Farba: | BIELA |
| PROSTREDIE | VNÚTORNÉ |
| TYPY OVLÁDANIA | ČÍTAČKA + DOTYKOVÝ DISPLEJ |
| ČÍTACIA TECHNOLÓGIA | RFID (125kHz) |
| BATÉRIA - TYP | 3.7V - BAT-3V7-2500 |
| BATÉRIA - POTREBNÝ POČET [ks] | 1 |
| BATÉRIE - SÚČASŤ BALENIA | NIE |
| EXTERNÉ NAPÁJANIE - SVORKY | ÁNO |