Domov
NAPÁJANIEBATÉRIELÍTIOVÉ BATÉRIEBAT-3V0-CR2032 - 3V CR2032 lítiová gombíková batéria GP Lithium
BAT-3V0-CR2032 - 3V CR2032 lítiová gombíková batéria GP Lithium
BAT-3V0-CR2032 - 3V CR2032 lítiová gombíková batéria GP Lithium
JA-151M, JA-152M, JA-151TH, JA-154J MS II (154J, 154J MS), JA-182J, JA-187J, RC-82, RC-87. Cena za 1ks batérie - celý blister obsahuje 5ks batérii zabalených v odtrhávacích častiach. Každá časť má uzavretú batériu v plasovej bubline. Pokračovať
Cena s DPH
0.71 €
Cena bez DPH
0.58 €
Skladom
527ks
Popis produktu
| kategória/rada | Lithium |
|---|---|
| možnosť nabíjania | nie |
| kapacita | 240 mAh |
|---|---|
| napätie | 3 V |
| typové označenie | GP CR2032 |
| prevádzková teplota | -20 °C až +60 °C |
| počet nabíjacích cyklov | nenabíjacie |
| hmotnosť | 3,1 g |
| max. skladovateľnosť | 10 rokov |
| značka | GP |
| rozmer | 20,0 × 3,2 mm |
| predajný obal | 5 ks odtrhávací blister |
Súvisiace produkty
Podobné produkty