IPC2128LE-ADF28KM-H - 8MPx IP kamera Uniview, 2.8mm / 99°
IPC2128LE-ADF28KM-H SKU: 00186#S06#SK#1 Výrobca: UNIVIEW TECHNOLOGIES
1/2.8" CMOS senzor, 8MPx 3840×2160p, 20fps, F1.6, 0.005lux, Smart IR do 50m, H265, Ultra265, H264, MJPEG, PoE napájanie, vstavaný mikrofón, WDR 120dB, ROI, koridor formát, 3DNR, slot na pamäťovú kartu microSDXC do 512GB, IP67 krytie, prepäťová ochrana 6kV, ONVIF protokol pre integráciu s NVR iných výrobcov s podporou ONVIF. Pokračovať
Cena na vyžiadanie
Skladom  11ks
Informovať sa v obchode
Popis produktu
  • 1/2.8" CMOS senzor
  • 8MPx 3840×2160p
  • 20fps
  • F1.6
  • 0.005lux
  • Smart IR do 50m
  • H265, Ultra265, H264, MJPEG
  • PoE napájanie alebo napájanie 12V DC
  • vstavaný mikrofón
  • WDR 120dB
  • ROI
  • koridor formát 9:16
  • microSD slot do 512GB
  • IP67 krytie
  • prepäťová ochrana
  • ONVIF protokol pre integráciu s NVR iných výrobcov s podporou ONVIF
UDALOSTI
  • pohybová detekcia
  • Ultra Motion Detection
  • sabotáž
  • detekcia zvuku
  • detekcia prekročenia čiary (na základe detekcie ľudského tela)
  • detekcia vniknutia (na základe detekcie ľudského tela)
Na stiahnutie
Kategória
Výrobca: UNIVIEW
Produktová séria: UNV EASY
Modelový rad: EasyStar
Prevedenie - typ: Tubus
Obraz a video
Senzor ['']: 1/2.8'' progressive scan CMOS
Rozlíšenie [Mpx]: 8 Mpx
Rozlíšenie (detail) [px]: 3840 × 2160 px
Frame rate [fps]: 20
Citlivosť [lux]: 0.005
WDR: 120dB True WDR
Objektív
Typ objektívu: Fix 2.8 mm
Ohnisková vzdialenosť [mm]: 2.8
Clona (F): F 1.6
Horizontálny záber [°]: 98,7
Vertikálny záber [°]: 53,9
Optický zoom [×]: Nie (iba digitálny)
Prísvit
Typ prísvitu: IR infra red
Dosah IR prísvitu [m]: 50 m
Vstavaný mikrofón: ÁNO
Vstavaný reproduktor: NIE
Obojsmerná audiokomunikácia: NIE
Zvuková výstraha: NIE
Audio vstupy a výstupy: Nie
Inteligentné
Ochrana perimetra: Prekročenie čiary, Narušenie oblasti
Bezdrôtová sieť: NIE
Alarmové vstupy / výstupy: Nie
Podpora MicroSD: 256 GB
Všeobecné
Resetovacie tlačidlo: Nie
Napájanie: PoE 802.3af - do 15.4W, 12V DC (Ø 5.5 mm)
Maximálna spotreba (W): 6,9
Odolnosť: Krytie IP67
Farba: BIELA
Materiál: Kov + grafén
Rozmery (mm) 190×73×71mm