IPC2B18SS-ADF28K-I1 - 8MPx IP kamera Uniview, 2.8mm / 98°
IPC2B18SS-ADF28K-I1 SKU: 10139#S06#SK#1 Výrobca: UNIVIEW TECHNOLOGIES
1/2.8" CMOS senzor, 8MPx 3840x2160p, 30fps, F1.6, 0.002lux, Smart IR do 80m, H.265, Ultra265, H264, MJPEG, 130dB WDR, LightHunter, Smart videoanalýzy (Deep Learning, SIP=Smart Intrusion Prevention pre klasifikáciu objektov), ROI, koridor formát, slot na microSD kartu do 512GB, IK10 ochrana, IP67 krytie, 2D a 3D DNR, prepäťová ochrana 4kV. Pokračovať
Popis produktu
  • 1/2.8" CMOS senzor
  • 8MPx 3840×2160p
  • 30fps
  • F1.6
  • 0.002lux - LIGHTHUNTER
  • Smart IR do 80m
  • H.265, Ultra265, H264, MJPEG
  • 130dB WDR
  • 2.8mm=97.5° / 4mm=88.4°
  • Smart videoanalýzy (Deep Learning, SIP=Smart Intrusion Prevention pre klasifikáciu objektov)
  • ROI
  • koridor formát 9:16
  • microSD slot do 512GB
  • IP67 krytie
  • 1 alarmový vstup a 1 výstup
  • 1 zvukový vstup a 1 výstup
  • 2D a 3D DNR
  • prepäťová ochrana 4kV
  • ONVIF (S, G, T), API, SDK
UDALOSTI
  • detekcia pohybu
  • ultra motion detection
  • sabotáž
  • detekcia zvuku
  • ponechanie objektu
  • zmiznutie objektu
  • SIP Smart Intrusion Prevention s vyhľadávaním farieb
  • počítanie toku ľudí a monitorovanie hustoty davu
Produktová séria: UNV PRIME
Modelový rad: Prime II
Obraz a video
Senzor ['']: 1/2.8'' progressive scan CMOS
Rozlíšenie [Mpx]: 8 Mpx
Rozlíšenie (detail) [px]: 3840 × 2160 px
Frame rate [fps]: 30
Citlivosť [lux]: 0.002
Objektív
Typ objektívu: Fix 2.8 mm
Ohnisková vzdialenosť [mm]: 2.8
Clona (F): F 1.6
Horizontálny záber [°]: 97,49°
Vertikálny záber [°]: 52,31°
Optický zoom [×]: Nie (iba digitálny)
Prísvit
Typ prísvitu: IR infra red
Dosah IR prísvitu [m]: 80 m
Všeobecné
Resetovacie tlačidlo: Nie
Napájanie: PoE 802.3af - do 15.4W, 12V DC (Ø 5.5 mm)
Maximálna spotreba (W): 10.5
Odolnosť: Krytie IP67
Farba: BIELA
Materiál: Kov
Rozmery (mm) 269 ​​× 96 × 82 mm