IPC2128SB-ADF28KMC-I1 - 8MPx IP kamera Uniview, 2.8mm / 99°
IPC2128SB-ADF28KMC-I1 SKU: 10136#S06#SK#1 Výrobca: UNIVIEW TECHNOLOGIES
Cena na vyžiadanie
Skladom  9ks
Informovať sa v obchode
Popis produktu
  • 1/2,7" CMOS senzor
  • 8MPx 3840x2160p
  • 30fps
  • F1.4
  • 0.002lux
  • hybridný prísvit
  • Smart IR do 40m
  • Biely prísvit do 40m - možnosť prepnutia alebo blikania LED pri aktivácii udalosti
  • ColorHunter s Wise-ISP úpravou obrazu
  • PoE napájanie
  • H265, Ultra265, H264, MJPEG
  • 130dB WDR kombinuje snímky s rôznou expozíciou pre zrovnanie rozdielnych kontrastov
  • vstavaný mikrofón
  • vstavaný reproduktor
  • inteligentná videoanalýza SIP a UMD (Smart Intrusion Prevention a Ultra Motion Detection)
  • IP67
  • microSD slot do 512GB
  • ONVIF protokol (S, G, T, M)
  • ultra motion detection
  • sabotáž
  • detekcia zvuku
  • snímok tváre
  • počítanie toku ľudí
  • monitorovanie hustoty davu
Výrobca: UNIVIEW
Produktová séria: UNV PRIME
Modelový rad: Prime I
Rozlíšenie [Mpx]: 8 Mpx
Rozlíšenie (detail) [px]: 3840 × 2160 px
Frame rate [fps]: 30
Citlivosť [lux]: 0.002
WDR: 130dB True WDR
Pomer strán obrazu: 16 : 9
Počet streamov: 3
Kódovanie videa: H264, H265, Ultra 265, MJPEG
Objektív
Typ objektívu: Fix 2.8 mm
Ohnisková vzdialenosť [mm]: 2.8
Clona (F): F 1.4
Horizontálny záber [°]: 98.7°
Vertikálny záber [°]: 53.6°
Optický zoom [×]: Nie (iba digitálny)
Prísvit
Typ prísvitu: HybridLight (IR + White)
Dosah IR prísvitu [m]: 40 m
Dosah bieleho prísvitu [m]: 40 m
Výstražné blikanie pri poplachu: ÁNO - biely prísvit
Audio
Vstavaný mikrofón: ÁNO
Vstavaný reproduktor: ÁNO
Obojsmerná audiokomunikácia: ÁNO
Zvuková výstraha: ÁNO
Audio vstupy a výstupy: Nie
Inteligentné
AI analýza: Uniview SIP (Smart Intrusion Prevention)
Ochrana perimetra: Prekročenie čiary, Narušenie oblasti, Vstup do regiónu, Výstup z regiónu
Základná detekcia: Pohybová detekcia, Ultra Motion Detection, Detekcia sabotáže, Detekcia zvuku
Pokročilá analýza: Počítanie ľudí, Monitorovanie hustoty davu
Konektivita
Ethernet: 1 × RJ45 10/100 M Base-TX Ethernet
Resetovacie tlačidlo: Áno
Napájanie: PoE 802.3af - do 15.4W, 12V DC (Ø 5.5 mm)