IPC2B18SE-ADF28K-WP-I1 - 8MPx IP kamera Uniview, 2.8mm / 105°
IPC2B18SE-ADF28K-WP-I1 SKU: 10118#S06#SK#1 Výrobca: UNIVIEW TECHNOLOGIES
1/1.2" CMOS senzor, 8MPx 3840x2160p, 30fps, Deep-Learning, 130dB WDR s ASM, OwlView Plus s AI Wise-ISP vylepšením obrazu, 0.0003 lux, 24/7 farebný obraz, biely prísvit do 40m, clona F1.0, Smart videoanalýzy, PoE napájanie + napájanie 12V DC, koridor mód 9:16, IP67 krytie a IK10 antivandal ochrana, microSD do 512GB. Pokračovať
Popis produktu
  • 1/1.2" CMOS senzor
  • 8MPx 3840x2160p
  • 30fps
  • 130dB WDR s ASM
  • OwlView Plus s Wise-ISP AI vylepšením obrazu
  • 0.0003 lux
  • 24/7 farebný obraz
  • biely prísvit do 40m
  • clona F1.0
  • PoE napájanie + napájanie 12V DC
  • IP67, IK10, NEMA 4X
  • microSD do 512GB
INTELIGENTNÉ DETEKCIE (SIP)
  • detekcia vniknutia
  • vstup do oblasti
  • opustenie oblasti
  • prekročenie čiary
ŠTATISTICKÉ ANALÝZY
  • počítanie toku ľudí
  • monitorovanie hustoty davu
ZÁKLADNÉ DETEKCIE
  • pohybová detekcia
  • ultra motion detecion
  • sabotáž videa
  • detekcia zvuku
  • odstránenie objektu
  • zanechanie objektu
Produktová séria: UNV PRIME
Modelový rad: Prime III
Obraz a video
Senzor ['']: 1/1.2'' progressive scan CMOS
Rozlíšenie [Mpx]: 8 Mpx
Rozlíšenie (detail) [px]: 3840 × 2160 px
Frame rate [fps]: 30
Citlivosť [lux]: 0.0003
Objektív
Typ objektívu: Fix 2.8 mm
Ohnisková vzdialenosť [mm]: 2.8
Clona (F): F 1.0
Horizontálny záber [°]: 105.0
Vertikálny záber [°]: 56.1
Optický zoom [×]: Nie (iba digitálny)
Prísvit
Typ prísvitu: White biely
Dosah bieleho prísvitu [m]: 40 m
Základná detekcia: Pohybová detekcia, Ultra Motion Detection, Detekcia sabotáže, Detekcia zvuku
Všeobecné
Resetovacie tlačidlo: Áno
Napájanie: PoE 802.3af - do 15.4W, 12V DC (Ø 5.5 mm)
Maximálna spotreba (W): 6
Odolnosť: Krytie IP67, Ochrana IK10
Farba: BIELA
Materiál: Kov + plast
Rozmery (mm) 265.2 × 95.2 × 82.9mm