IPC3615LE-ADF28K-H - 5MPx IP kamera Uniview, 2.8mm / 110°
1/2.7" CMOS senzor, 5MPx 2880×1620p, 25fps, F1.6, 0.003lux, Smart IR do 30m, H265, PoE napájanie, vstavaný mikrofón, WDR 120dB, ROI, koridor formát, 3DNR, slot na pamäťovú kartu microSDXC do 512GB, IP67 krytie, prepäťová ochrana 6kV, ONVIF protokol pre integráciu s NVR iných výrobcov s podporou ONVIF. Pokračovať
Popis produktu
- 1/2,7" senzor CMOS s progresívnym skenovaním
- 5Mpx 2880 x 1620p
- 0.003 lux
- F1.6
- 25fps
- microSD slot do 512 GB
- Smart IR prísvit do 30m
- 120dB WDR
- ROI
- H265, Ultra265, H264, MJPEG
- vstavaný mikrofón
- koridor mód 9:16
- PoE napájanie
- krytie IP67
- ONVIF protokol pre integráciu s NVR iných výrobcov s podporou ONVIF
UDALOSTI
- prekročenie čiary (založené na detekcii ľudského tela)
- detekcia vniknutia (na základe detekcie ľudského tela)
- pohybová detekcia
- Ultra Motion Detection
- sabotáž videa
- detekcia zvuku
Na stiahnutie
| Výrobca: | UNIVIEW |
| Produktová séria: | UNV EASY |
| Modelový rad: | EasyStar |
| Prevedenie - typ: | Turret |
| Technológia: | IP |
| Záruka: | 3 roky |
| Senzor ['']: | 1/2.7'' progressive scan CMOS |
| Rozlíšenie [Mpx]: | 5 Mpx |
| Rozlíšenie (detail) [px]: | 2880 × 1620 px |
| Frame rate [fps]: | 25 |
| Citlivosť [lux]: | 0.003 |
| WDR: | 120dB True WDR |
| Pomer strán obrazu: | 16 : 9 |
| Počet streamov: | 2 |
| Kódovanie videa: | H264, H265, Ultra 265, MJPEG |
| Typ objektívu: | Fix 2.8 mm |
| Ohnisková vzdialenosť [mm]: | 2.8 |
| Clona (F): | F 1.6 |
| Horizontálny záber [°]: | 110° |
| Vertikálny záber [°]: | 58.7° |
| Optický zoom [×]: | Nie (iba digitálny) |
| Typ prísvitu: | IR infra red |
| Dosah IR prísvitu [m]: | 30 m |
| Výstražné blikanie pri poplachu: | NIE |
| Vstavaný mikrofón: | ÁNO |
| Vstavaný reproduktor: | NIE |
| Obojsmerná audiokomunikácia: | NIE |
| Zvuková výstraha: | NIE |
| Audio vstupy a výstupy: | Nie |
| Mobilná aplikácia: | UNV-Link (iOS, Android) - end user, UNV-Link Pro (iOS, Android) - installer |
| PC VMS softvér: | UNV EZStation (Windows, Mac) |
| PC tool softvér: | UNV EZTools (Windows) |
| Web server: | ÁNO |
| Východzie prihlásenie: | admin / 123456 (zariadenie vyzve na zmenu hesla pri prvom prihlásení) |
| Východzia IP adresa: | 192.168.1.13 (DHCP klient zapnutý) |
| Porty: | UNV: 80 (HTTP aj pracovný), 443 (HTTPS), 554 (RTSP) |
| RTSP prístup: | UNV IPC Main stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s0/live, UNV IPC Sub stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s1/live |
| Integrácia so zariadeniami: | ONVIF (profily podľa datasheetu a FW), API, SDK |
| AI analýza: | Uniview SIP (Smart Intrusion Prevention) |
| Ochrana perimetra: | Prekročenie čiary, Narušenie oblasti |
| Základná detekcia: | Pohybová detekcia, Ultra Motion Detection, Detekcia sabotáže, Detekcia zvuku |
| Ethernet: | 1 × RJ45 10/100 M Base-TX Ethernet |
| Bezdrôtová sieť: | NIE |
| Alarmové vstupy / výstupy: | Nie |
| Podpora MicroSD: | 512 GB |
| Resetovacie tlačidlo: | Áno |
| Napájanie: | PoE 802.3af - do 15.4W, 12V DC (Ø 5.5 mm) |
| Maximálna spotreba (W): | 4.4 |
| Odolnosť: | Krytie IP67 |
| Farba: | BIELA |
| Materiál: | Kov + plast |
| Rozmery (mm) | Ø118 x 95 mm |
| Hmotnosť (g) | 320 |