IPC3615LE-ADF28K-H-BLACK - 5MPx IP kamera Uniview, 2.8mm / 110°
IPC3615LE-ADF28K-H-BLACK SKU: 00157#S06#SK#1 Výrobca: UNIVIEW TECHNOLOGIES
1/2.7" CMOS senzor, 5MPx 2880×1620p, 25fps, F1.6, 0.003lux, Smart IR do 30m, H265, PoE napájanie, vstavaný mikrofón, WDR 120dB, ROI, koridor formát, 3DNR, slot na pamäťovú kartu microSDXC do 512GB, IP67 krytie, prepäťová ochrana 6kV, ONVIF protokol pre integráciu s NVR iných výrobcov s podporou ONVIF. Pokračovať
Cena na vyžiadanie
Skladom  8ks
Informovať sa v obchode
Popis produktu
  • 1/2,7" senzor CMOS s progresívnym skenovaním
  • 5Mpx 2880 x 1620p
  • 0.003 lux
  • F1.6
  • 25fps
  • microSD slot do 512 GB
  • Smart IR prísvit do 30m
  • 120dB WDR
  • ROI
  • H265, Ultra265, H264, MJPEG
  • vstavaný mikrofón
  • koridor mód 9:16
  • PoE napájanie
  • krytie IP67
  • ONVIF protokol pre integráciu s NVR iných výrobcov s podporou ONVIF
UDALOSTI
  • prekročenie čiary (založené na detekcii ľudského tela)
  • detekcia vniknutia (na základe detekcie ľudského tela)
  • pohybová detekcia
  • Ultra Motion Detection
  • sabotáž videa
Výrobca: UNIVIEW
Produktová séria: UNV EASY
Modelový rad: EasyStar
Prevedenie - typ: Turret
Technológia: IP
Záruka: 3 roky
Obraz a video
Senzor ['']: 1/2.7'' progressive scan CMOS
Rozlíšenie [Mpx]: 5 Mpx
Rozlíšenie (detail) [px]: 2880 × 1620 px
Frame rate [fps]: 25
Citlivosť [lux]: 0.003
WDR: 120dB True WDR
Pomer strán obrazu: 16 : 9
Počet streamov: 2
Kódovanie videa: H264, H265, Ultra 265, MJPEG
Objektív
Typ objektívu: Fix 2.8 mm
Ohnisková vzdialenosť [mm]: 2.8
Clona (F): F 1.6
Horizontálny záber [°]: 110°
Vertikálny záber [°]: 58.7°
Optický zoom [×]: Nie (iba digitálny)
Prísvit
Typ prísvitu: IR infra red
Dosah IR prísvitu [m]: 30 m
Výstražné blikanie pri poplachu: NIE
Audio
Vstavaný mikrofón: ÁNO
Vstavaný reproduktor: NIE
Obojsmerná audiokomunikácia: NIE
Zvuková výstraha: NIE
Audio vstupy a výstupy: Nie
Inteligentné
AI analýza: Uniview SIP (Smart Intrusion Prevention)
Ochrana perimetra: Prekročenie čiary, Narušenie oblasti
Bezdrôtová sieť: NIE
Alarmové vstupy / výstupy: Nie
Podpora MicroSD: 512 GB
Všeobecné
Resetovacie tlačidlo: Áno
Napájanie: PoE 802.3af - do 15.4W, 12V DC (Ø 5.5 mm)
Maximálna spotreba (W): 4.4
Odolnosť: Krytie IP67
Farba: ČIERNA / ANTRACIT
Materiál: Kov + plast
Rozmery (mm) Ø118 x 95 mm