IPC3635SB-ADZK-I0 - 5MPx IP kamera Uniview, 2.7~13.5mm / 106°~33°
5MPx 2880x1620p, 1/2.7" CMOS senzor, F1.2, 30fps, 0.002 lux, motorzoom 2.7-13.5mm, 5x optický zoom, AutoFocus, vstavaný mikrofón, Smart IR do 40m, 120dB WDR, PoE napájanie, napájanie 12V DC, Deep-Learning, koridor formát 9:16, 3D DNR, microSD do 512GB, IP67, IK10 antivandal. Pokračovať
Cena na vyžiadanie
Na objednávku
Informovať sa v obchode
Popis produktu
- 5MPx 2880x1620p
- 1/2.7" CMOS senzor s progresívnym skenovaním
- 30fps
- F1.2
- 0.002 lux
- motorzoom 2.7-13.5mm (106,3 °~ 32,5 °)
- 5x optický zoom
- AutoFocus
- vstavaný mikrofón
- Smart IR do 40m
- 120dB WDR
- PoE napájanie
- napájanie 12V DC
- Deep-Learning
- koridor formát 9:16
- 3D DNR
- microSD do 512GB
- IP67
- IK10
UDALOSTI
- prekročenie čiary (podpora filtrovania falošných poplachov a klasifikácie ľudí, nemotorových vozidiel a vozidiel)
- narušenie oblasti (podpora filtrovania falošných poplachov a klasifikácie ľudí, nemotorových vozidiel a vozidiel)
- detekcia vstupu do oblasti (podpora filtrovania falošných poplachov a klasifikácie ľudí, nemotorových vozidiel a vozidiel)
- detekcia výstupu z oblasti (podpora filtrovania falošných poplachov a klasifikácie ľudí, nemotorových vozidiel a vozidiel)
- detekcia pohybu
- ultra motion detection
- sabotáž
- detekcia zvuku
Na stiahnutie
Kategória
| Výrobca: | UNIVIEW |
| Produktová séria: | UNV PRIME |
| Modelový rad: | Prime I |
| Prevedenie - typ: | Turret |
| Technológia: | IP |
| Záruka: | 3 roky |
Obraz a video
| Senzor ['']: | 1/2.7'' progressive scan CMOS |
| Rozlíšenie [Mpx]: | 5 Mpx |
| Rozlíšenie (detail) [px]: | 2880 × 1620 px |
| Frame rate [fps]: | 30 |
| Citlivosť [lux]: | 0.002 |
| WDR: | 120dB True WDR |
| Pomer strán obrazu: | 16 : 9 |
| Počet streamov: | 3 |
| Kódovanie videa: | H264, H265, Ultra 265, MJPEG |
Objektív
| Typ objektívu: | MotorZoom |
| Ohnisková vzdialenosť [mm]: | 2,7 ~ 13,5 mm |
| Clona (F): | F 1.2 |
| Horizontálny záber [°]: | 106,3 °~ 32,5 ° |
| Vertikálny záber [°]: | 53,5°~ 18,0° |
| Optický zoom [×]: | 5 × |
Prísvit
| Typ prísvitu: | IR infra red |
| Dosah IR prísvitu [m]: | 40 m |
| Výstražné blikanie pri poplachu: | NIE |
Audio
| Vstavaný mikrofón: | ÁNO |
| Vstavaný reproduktor: | NIE |
| Obojsmerná audiokomunikácia: | NIE |
| Zvuková výstraha: | NIE |
| Audio vstupy a výstupy: | Nie |
Softvér
| Mobilná aplikácia: | UNV-Link (iOS, Android) - end user, UNV-Link Pro (iOS, Android) - installer |
| PC VMS softvér: | UNV EZStation (Windows, Mac) |
| PC tool softvér: | UNV EZTools (Windows) |
| Web server: | ÁNO |
| Východzie prihlásenie: | admin / 123456 (zariadenie vyzve na zmenu hesla pri prvom prihlásení) |
| Východzia IP adresa: | 192.168.1.13 (DHCP klient zapnutý) |
| Porty: | UNV: 80 (HTTP aj pracovný), 443 (HTTPS), 554 (RTSP) |
| RTSP prístup: | UNV IPC Main stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s0/live, UNV IPC Sub stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s1/live |
| Integrácia so zariadeniami: | ONVIF (profily podľa datasheetu a FW), API, SDK |
Inteligentné
| AI analýza: | Uniview SIP (Smart Intrusion Prevention) |
| Ochrana perimetra: | Prekročenie čiary, Narušenie oblasti, Vstup do regiónu, Výstup z regiónu |
| Základná detekcia: | Pohybová detekcia, Ultra Motion Detection, Strata videa, Detekcia zvuku |
| Pokročilá analýza: | Počítanie ľudí, Monitorovanie hustoty davu |
Konektivita
| Ethernet: | 1 × RJ45 10/100 M Base-TX Ethernet |
| Bezdrôtová sieť: | NIE |
| Alarmové vstupy / výstupy: | Nie |
| Podpora MicroSD: | 512 GB |
Všeobecné
| Resetovacie tlačidlo: | Áno |
| Napájanie: | PoE 802.3af - do 15.4W, 12V DC (Ø 5.5 mm) |
| Maximálna spotreba (W): | 7 |
| Odolnosť: | Krytie IP67, Ochrana IK10 |
| Farba: | BIELA |
| Materiál: | Kov |
| Rozmery (mm) | Ø129 x 110 mm |
| Hmotnosť (g) | 700 |