IPC3615SS-ADF28K-I1-BLACK - 5MPx IP kamera Uniview, 2.8mm / 110°
IPC3615SS-ADF28K-I1-BLACK SKU: 10123#S06#SK#1 Výrobca: UNIVIEW TECHNOLOGIES
Popis produktu
Parametre
  • rozlíšenie: 5MPx 2880x1620p
  • snímací senzor: 1/2.8" CMOS pre vysokokvalitný obraz
  • snímkovanie: 30 fps
  • citlivosť: 0.002 lux (F1.0 AGC ON)
  • clona: F1.6
  • pomer strán: 16:9
  • horizontálny pozorovací uhol: 110.0°
  • vertikálny pozorovací uhol: 58.7°
  • typy cieľov pre SIP: ľudia, motorové vozidlá, nemotorové vozidlá
  • vstavaný mikrofón: áno
  • dosah IR prísvitu: 40m
  • WDR: 130dB
  • ASM: áno, len pre WDR
  • koridor mód 9:16: áno
  • krytie: IP67
  • slot na pamäťovú kartu: MicroSD do 512GB
  • sieťové úložisko: ANR, NAS
  • rozsah pracovných teplôt: od -30° do +60°C
  • materiál tela: kov
  • napájanie: PoE 802.3af a 12V DC
  • spotreba (max.): 6.5W
  • prepäťová ochrana: 4kV
  • rozmery: Φ129 x 110mm
  • hmotnosť: 430g
Základné udalosti
  • detekcia pohybu
  • ultra detekcia pohybu
  • sabotáž videa
  • detekcia zvuku
Udalosti s podporou klasifikácie cieľov SIP (Smart Intrusion Prevention)
  • prekročenie čiary
  • narušenie oblasti
  • vstup do oblasti
  • opustenie oblasti
Zbierka atribútov
  • SIP s načítaním farieb
Štatistické analýzy
  • počítanie ľudí
  • počítanie toku ľudí
  • monitorovanie hustoty davu
AcuSearch vyhľadávanie v PRIME NVR novej generácie
Na stiahnutie
Kategória
Výrobca: UNIVIEW
Produktová séria: UNV PRIME
Modelový rad: Prime II
Obraz a video
Senzor ['']: 1/2.8'' progressive scan CMOS
Rozlíšenie [Mpx]: 5 Mpx
Rozlíšenie (detail) [px]: 2880 × 1620 px
Frame rate [fps]: 30
Citlivosť [lux]: 0.002
WDR: 130dB True WDR
Pomer strán obrazu: 16 : 9
Počet streamov: 3
Kódovanie videa: H264, H265, Ultra 265, MJPEG
Objektív
Typ objektívu: Fix 2.8 mm
Ohnisková vzdialenosť [mm]: 2.8
Clona (F): F 1.6
Horizontálny záber [°]: 110.0
Vertikálny záber [°]: 58.7
Optický zoom [×]: Nie (iba digitálny)
Prísvit
Typ prísvitu: IR infra red
Dosah IR prísvitu [m]: 40 m
Výstražné blikanie pri poplachu: NIE
Audio
Vstavaný mikrofón: ÁNO
Vstavaný reproduktor: NIE
Obojsmerná audiokomunikácia: NIE
Zvuková výstraha: NIE
Ochrana perimetra: Prekročenie čiary, Narušenie oblasti, Vstup do regiónu, Výstup z regiónu
Základná detekcia: Pohybová detekcia, Ultra Motion Detection, Detekcia sabotáže, Detekcia zvuku
Pokročilá analýza: Počítanie ľudí, Monitorovanie hustoty davu
Konektivita
Ethernet: 1 × RJ45 10/100 M Base-TX Ethernet
Všeobecné
Resetovacie tlačidlo: Nie
Napájanie: PoE 802.3af - do 15.4W, 12V DC (Ø 5.5 mm)
Maximálna spotreba (W): 6.5
Odolnosť: Krytie IP67
Farba: ČIERNA / ANTRACIT
Materiál: Kov + plast
Rozmery (mm) Ø129 x 110 mm