IPC3634SS-ADF40KMC-I1 - 4MPx IP kamera Uniview, 4mm / 85°
4MPx 2688x1520p, 30/25 fps, Tri-Guard 2.0 = Dual-Light, poplachový maják, zosilnený reproduktor, citlivejší mikrofón, clona F1.0. Klasifikácia cieľov (SIP Smart intrusion Prevention), 130dB WDR, ASM Auto Scene Match (len WDR), koridor mód 9:16, 1 alarmový vstup a 1 výstup, zvukový vstup a výstup, IP67, MicroSD do 512GB. Dosah IR prísvitu 30m, dosah bieleho prísvitu 30m. Pokračovať
Popis produktu
- rozlíšenie: 4MPx 2688x1520p
- snímací senzor: 1/2.7" CMOS pre vysokokvalitný obraz
- snímkovanie: 30/25 fps
- citlivosť: 0.001 lux (F1.0 AGC ON)
- clona: F1.0
- Tri-Guard 2.0: Dual-Light, poplachový maják, zosilnený reproduktor, citlivejší mikrofón, clona F1.0
- pomer strán: 16:9
- horizontálny pozorovací uhol: 85°
- vertikálny pozorovací uhol: 45.3°
- Klasifikácia cieľov SIP: Smart Intrusion Prevention pre vyvolanie poplachov iba objektmi spĺňajúcimi požadované atribúty - SIP odfiltruje falošné poplachy
- typy cieľov pre SIP: ľudia, motorové vozidlá, nemotorové vozidlá
- vstavaný mikrofón: áno
- vstavaný reproduktor: áno
- dosah IR prísvitu: 30m
- dosah bieleho prísvitu: 30m
- maják: áno, modro-červené svetlo
- WDR: 130dB
- ASM: áno, len pre WDR
- koridor mód 9:16: áno
- alarmové vstupy a výstupy: 1/1
- zvukové vstupy a výstupy: 1/1
- krytie: IP67
- slot na pamäťovú kartu: MicroSD do 512GB
- sieťové úložisko: ANR, NAS
- rozsah pracovných teplôt: od -30° do +60°C
- materiál tela: kov
- napájanie: PoE 802.3af a 12V DC
- spotreba (max.): 9.5W
- prepäťová ochrana: 4kV
- rozmery: Φ129 x 118mm
- hmotnosť: 690g
Základné udalosti
- detekcia pohybu
- ultra detekcia pohybu
- sabotáž videa
- detekcia zvuku
Udalosti s podporou klasifikácie cieľov SIP (Smart Intrusion Prevention)
- prekročenie čiary
- narušenie oblasti
- vstup do oblasti
- opustenie oblasti
Zbierka atribútov
- SIP s načítaním farieb
Štatistické analýzy
- počítanie ľudí
- počítanie toku ľudí
- monitorovanie hustoty davu
TRI-GUARD 2.0
- DUAL-LIGHT prísvit = IR prísvit + Biele prísvit pre zopnutie bieleho svetla pri poplachu alebo použitie bieleho svetla pre farebný obrazu v noci
- zosilnená intenzita oboch prísvitov
- poplachový maják pre modro-červený poplach v prípade nastavenia
- clona F1.0 pre prepustenie maximálneho množstva svetla pri slabých svetelných podmienkach
- zosilnený reproduktor
- citlivejší mikrofón
AcuSearch vyhľadávanie v PRIME NVR novej generácie
Na stiahnutie
| Výrobca: | UNIVIEW |
| Produktová séria: | UNV PRIME |
| Modelový rad: | Prime II |
| Prevedenie - typ: | Turret |
| Technológia: | IP |
| Záruka: | 3 roky |
| Senzor ['']: | 1/2.7'' progressive scan CMOS |
| Rozlíšenie [Mpx]: | 4 Mpx |
| Rozlíšenie (detail) [px]: | 2688 × 1520 px |
| Frame rate [fps]: | 30 |
| Citlivosť [lux]: | 0.001 |
| WDR: | 120dB True WDR |
| Pomer strán obrazu: | 16 : 9 |
| Počet streamov: | 3 |
| Kódovanie videa: | H264, H265, Ultra 265, MJPEG |
| Typ objektívu: | Fix 4 mm |
| Ohnisková vzdialenosť [mm]: | 4 |
| Clona (F): | F 1.0 |
| Horizontálny záber [°]: | 85,0° |
| Vertikálny záber [°]: | 45,3° |
| Optický zoom [×]: | Nie (iba digitálny) |
| Typ prísvitu: | HybridLight (IR + White) |
| Dosah IR prísvitu [m]: | 30 m |
| Dosah bieleho prísvitu [m]: | 30 m |
| Výstražné blikanie pri poplachu: | ÁNO - maják, ÁNO - biely prísvit |
| Vstavaný mikrofón: | ÁNO |
| Vstavaný reproduktor: | ÁNO |
| Obojsmerná audiokomunikácia: | ÁNO |
| Zvuková výstraha: | ÁNO |
| Audio vstupy a výstupy: | 1 vstup / 1 výstup |
| Mobilná aplikácia: | UNV-Link (iOS, Android) - end user, UNV-Link Pro (iOS, Android) - installer |
| PC VMS softvér: | UNV EZStation (Windows, Mac) |
| PC tool softvér: | UNV EZTools (Windows) |
| Web server: | ÁNO |
| Východzie prihlásenie: | admin / 123456 (zariadenie vyzve na zmenu hesla pri prvom prihlásení) |
| Východzia IP adresa: | 192.168.1.13 (DHCP klient zapnutý) |
| Porty: | UNV: 80 (HTTP aj pracovný), 443 (HTTPS), 554 (RTSP) |
| RTSP prístup: | UNV IPC Main stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s0/live, UNV IPC Sub stream: rtsp://192.168.1.13:554/unicast/c1/s1/live |
| Integrácia so zariadeniami: | ONVIF (profily podľa datasheetu a FW), API, SDK |
| AI analýza: | Uniview SIP (Smart Intrusion Prevention) |
| Ochrana perimetra: | Prekročenie čiary, Narušenie oblasti, Vstup do regiónu, Výstup z regiónu |
| Základná detekcia: | Pohybová detekcia, Ultra Motion Detection, Detekcia sabotáže, Detekcia zvuku |
| Pokročilá analýza: | Počítanie ľudí, Monitorovanie hustoty davu, Zanechanie objektu, Zmiznutie objektu |
| Ethernet: | 1 × RJ45 10/100 M Base-TX Ethernet |
| Bezdrôtová sieť: | NIE |
| Alarmové vstupy / výstupy: | 1 vstup / 1 výstup |
| Podpora MicroSD: | 512 GB |
| Resetovacie tlačidlo: | Áno |
| Napájanie: | PoE 802.3af - do 15.4W, 12V DC (Ø 5.5 mm) |
| Maximálna spotreba (W): | 9.5 |
| Odolnosť: | Krytie IP67 |
| Farba: | BIELA |
| Materiál: | Kov |
| Rozmery (mm) | Ø129 x 118 mm |
| Hmotnosť (g) | 700 |